Mediatel - firemn├Ż online marketing

Drakuloterapia – dlhodob├í regener├ícia┬áa revitaliz├ícia poko┼żky

- 5. januára 2024
ilustrácia - web

─îl├ínok v skratke:

Drakuloterapia pom├íha so suchou a nap├Ątou poko┼żkou tv├íre, jazvami po akn├ę, vidite─żn├Żmi vr├ískami, ryhami alebo in├Żmi zmenami.

Met├│da ur├Żch─żuje regener├íciu poko┼żky po in├Żch z├íkrokoch estetickej medic├şny.

Okrem estetick├Żch indik├íci├ş sa vyu┼ż├şva aj v┬ábe┼żnej medic├şne.

drakuloterapia

Drakuloterapia pom├íha spomali┼ą starnutie poko┼żky a zmeny prebiehaj├║ce vo vzh─żade.┬áDrakuloterapia alebo inak povedan├ę plazmaterapia je jednou z najpopul├írnej┼í├şch met├│d omladzovania pomocou plazmy bohatej na krvn├ę do┼íti─Źky. Zauj├şma v├ís viac o┬átejto met├│de? Pre─Ź├ştajte si n├í┼í ─Źl├ínok.

Drakuloterapia – ako vyzer├í tento z├íkrok?

Drakuloterapia vyu┼ż├şva plazmu bohat├║ na krvn├ę do┼íti─Źky. Plazma je pr├şpravok z├şskan├Ż z krvi pacienta a koncentr├ícia krvn├Żch do┼íti─Źiek v nej je vy┼í┼íia v porovnan├ş s prirodzenou, fyziologickou plazmou. Drakuloterapia sa u┼ż dlh├ę roky ├║spe┼íne pou┼ż├şva nielen v estetickej medic├şne, ale aj v stomatol├│gii, rekon┼ítruk─Źnej chirurgii a ortop├ędii. Plazma bohat├í na krvn├ę do┼íti─Źky sa pou┼ż├şva na ur├Żchlenie hojenia r├ín, vyhladenie jaziev, regener├íciu periodont├ílnych tkan├şv a obnovu kostn├ęho tkaniva. Zni┼żuje tie┼ż vidite─żnos┼ą zn├ímok starnutia pleti.

Proced├║ra drakuloterapie sa za─Ź├şna odberom mal├ęho mno┼żstva krvi od pacienta, pribli┼żne 6 – 60 ml.┬áKrv ide do ┼ípeci├ílnych sk├║maviek, ktor├ę sa potom umiestnia do zariadenia, ktor├ę umo┼ż┼łuje jej odstre─Ćovanie.┬áPotom sa z plazmy pomocou krvn├Żch do┼íti─Źiek oddelia leukocyty a erytrocyty.┬áT├Żmto sp├┤sobom sa z├şska pr├şpravok naz├Żvan├Ż plazma bohat├í na krvn├ę do┼íti─Źky, ktor├í sa n├ísledne vstrekne do ko┼że pacienta.┬á

Ak├ę ├║─Źinky poskytuje plazma bohat├í na krvn├ę do┼íti─Źky?

Drakuloterapia revitalizuje a zjednocuje t├│n pleti, zlep┼íuje jej pru┼żnos┼ą, hustotu a nap├Ątie. Vr├ísky s├║ vyhladen├ę, a teda menej vidite─żn├ę, v─Ćaka ─Źomu sa pacienti m├┤┼żu te┼íi┼ą z mlad┼íieho a ┼żiarivej┼íieho vzh─żadu. 

Plazmov├í terapia bohat├í na krvn├ę do┼íti─Źky umo┼ż┼łuje aj rekon┼ítrukciu kolag├ęnov├Żch vl├íkien a zlep┼íenie prekrvenia ko┼że.┬áK├║ra je ve─żmi ├║─Źinn├í, v├Żsledky s├║ vidite─żn├ę u┼ż 2 t├Ż┼żdne po jej ukon─Źen├ş a trvaj├║ a┼ż nieko─żko mesiacov. Drakuloterapia nie je jedin├Żm z├íkrokom, ktor├Ż na┼ía o─Źn├í ambulancia v┬ámeste Nov├ę Z├ímky vykon├íva. K┬á─Ćal┼í├şm z├íkrokom patr├ş aj pr├şstrojov├í lie─Źba such├ęho oka met├│dou E-YES IPL, laserov├í oper├ícia o─Ź├ş v┬ámeste Nov├ę Z├ímky, oper├ícia o─Źn├Żch vie─Źok v┬ámeste Nov├ę Z├ímky, aplik├ícia kyseliny hyalur├│novej a aplik├ícia botoxu. Pre viac inform├íci├ş n├ís nev├íhajte kontaktova┼ą, pr├şpade n├ís nav┼ít├şvte osobne.

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą