Mediatel - firemný online marketing

Dekoračný textil len s našou spoločnosťou je vám doručený takmer ihneď

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Spoločnosť AKSA vám ponúka dekoračný textil a mnohé iné ďalšie produkty, ktoré určite oceníte. Naše doručenie je možné do celej Slovenskej a Českej republiky. Dokonca vám vašu objednávku doručíme hneď do 24 hodín. Zabezpečujeme perfektnú kvalitu a tiež sto percentnú starostlivosť o zákazníka.

Dekoračný textil – testovaný v popredných laboratóriách

Už vyše jedenásť rokov sa zoberáme dekoračným textilom a predávame kvalitné poťahové látky a materiály. V rámci našej Slovenskej a tiež Českej republiky či Maďarska a aj Rakúska vás radi obslúžime. Naša spoločnosť AKSA je naklonená modernému dizajnu a tiež rozmanitým textúram, takže máte bohatý výber, čo sa týka dekoračného textilu. Náš výber farieb je takisto veľmi rozmanitý a snažíme sa neustále ísť v súlade s najnovšími trendmi. Každým rokom obohacujeme našu ponuku o veľmi zaujímavé produkty, ktoré vás doslova pohltia. Snažíme sa na profesionálnej úrovni uspokojiť požiadavky zákazníkov a preto dbáme hlavne na kvalitu ponúkaných výrobkov. Dokonca, keď zavádzame tovar do nášho sortimentu, tak ho nechávame testovať v európskych laboratóriách, ktoré sú popredné na trhu a držia si prvenstvo. 

dekoračný textil

S dekoračným textilom od nás dáte zbohom žmolkovaniu

V našich partnerských laboratóriách testujeme najmä odolnosť voči žmolkovaniu, oderu a tiež testujeme aj stálofarebnosť našich produktov. Tým pádom vám ponúkame overené produkty a overený dekoračný textil, ktorý vás jednoznačne zaujme. Do takýchto produktov sa priam oplatí investovať, pretože vám dajú istotu a vydržia jednoznačne dlhšie ako bežné produkty. V prípade vašej potreby, vám na požiadanie vieme aj zabezpečiť nehorľavú a vodeodpudivú súpravu. Dokonca v našej ponuke nájdete aj blackout na závesy, ktorý sa teraz stal mimoriadne obľúbeným produktom. Doručíme vám tovar vlastnou dopravou a tiež aj prepravnou spoločnosťou DPD alebo GEIS, a to hneď do rýchlych 24 hodín. Samozrejme to rátame od potvrdenia tovaru a jeho dostupnosti na našom sklade. Neváhajte, ešte dnes sa na nás obráťte.

Mohlo by vás zaujímať