Mediatel - firemný online marketing

Brikety – vytvorte si doslovne teplo vo vašom domove

- 14. júla 2021
ilustrácia - web

Lignum.sk s. r. o. je spoločnosť, ktorá dodáva pre vás brikety, pelety, palivové drevo a jednoducho všetky palivá, ktoré potrebujete. Ponúkame vám k tomu všetkému super férové ceny a tiež aj dostatočne veľké skladové zásoby. Neváhajte sa spoľahnúť na certifikované produkty priamo v Banskej Bystrici.

Valcové brikety na predaj ešte dnes

Ponúkame vám na predaj takzvané valcové brikety, alebo teda miešané drevo. Plný valec brikety máme v priemere 90 mm a dĺžka je cca 29 cm. Vlhkosť sa ráta okolo 6 % a popolnatosť už od 0,6 %. Tieto brikety z mesta Banská Bystrica vám radi doručíme alebo ponúkame aj výhodnú možnosť takzvaného osobného odberu. Dokonca osobný odber je možný aj v prípade, ak chcete zobrať len jedno vrecko. Brikety, pelety a palivové drevo rozvážame vo všetky pracovné dni až do zotmenia. Samozrejme doprava je účtovaná zvlášť. Avšak náš cenník vám je ochotný poskytnúť veľmi milé prekvapenie. Za zlomok ceny, kvalitné produkty a ešte doručené aj včas. Neváhajte sa stať našim odoberateľom ešte dnes. S nami budete mať zakúrené na celý rok. Aj vám radi odporučíme, čo bude pre vás, ako sa hovorí „to pravé orechové“.

brikety

Okrem brikiet vám ponúkame aj skvelé pelety zo smrekovej piliny a bez kôry

Takisto vám okrem brikiet ponúkame, aj štiepané palivové drevo, ktoré je zhotovené ako čistý buk. Dĺžka pri tomto palivovom dreve je trošku odlišnejšia, keď zoberieme do úvahy brikety a je to 25 cm a 33 cm. Disponujeme aj takzvanými peletami. Tieto pelety sú vhodné na vaše vykurovanie najmä z toho hľadiska, že sú to malé valčeky, ktoré majú priemer okolo 6 mm a dĺžku okolo 40 mm. Tento rozmer je ideálny vo svete vykurovania, pretože práca s ním je jednoduchšia. Keď si nevyberiete u nás spomínané spoľahlivé brikety siahnite hneď ako po ďalšej alternatíve po peletách, ktoré sú z čistej a smrekovej piliny. Majú totiž vysokú výhrevnosť a tiež nízku vlhkosť. Naša spoločnosť Lignum.sk s. r. o. vám zabezpečuje iba kvalitné produkty.

Mohlo by vás zaujímať