Mediatel - firemný online marketing

Beh ako mimoriadne prospešná aktivita pre vaše zdravie

- 17. marca 2022
ilustrácia - web

Už mnoho rokov patrí beh k populárnym športom – amatérskym aj profesionálnym. Medzi jeho najväčšie výhody patrí fakt, že behať môže snáď každý. Nezáleží, či ste začiatočník alebo pokročilý, muž alebo žena, školák alebo senior. Beh je ozaj pre každého.

Beh – to ste vy

Beh je takpovediac univerzálny. Vôbec nezáleží na mieste. Nepotrebujete permanentky do telocvične alebo fitnescentra. Behať totiž môžete po lese, mestských chodníkoch… výber terénu záleží iba na vás. A taktiež záleží len na vašich schopnostiach a rozhodnutí, či zabehnete pol kilometra alebo celý maratón. Navyše, beh je celoročnou aktivitou, ktorá si v porovnaní s inými športami nežiada drahé vybavenie či zariadenie. Stačí kvalitná obuv a vhodné funkčné oblečenie v závislosti od počasia. A môžete vyraziť. Vo Virtual Championship sa stotožňujeme sa s myšlienkou, že beh – to ste vy, vaša motiváciainšpirácia. Beh – to je každý človek taký, aký je v skutočnosti. Pretože pri behu sa nedá podvádzať, každý meter či kilometer si musíte odbehnúť sami.

beh

S behom k lepšej kondičke, imunite i spánku

Behať môžete sami či v skupinkách. Beh je odporúčaný každému, komu to jeho zdravotný stav umožňuje. Tempo i dĺžku trasy si určujete len vy (odporúčame zostaviť si vlastný tréningový plán). Vedeli ste, že beh nie je nápomocný iba pri spaľovaní tukov, zlepšení kondičky či trávenia? Je preukázaný aj jeho pozitívny vplyv na imunitu a vnútorné orgány. Napríklad posilňuje srdce, čiže je vhodnou prevenciou pred kardiovaskulárnymi ochoreniami. Beh taktiež podporuje lepší spánok a vplýva na duševnú pohodu. Pri behaní totiž dochádza k uvoľneniu endorfínov. Poďte behať s Virtual Championship. Stačí si vybrať podujatie (beh, cyklistika a i.), zaregistrovať sa, uhradiť príspevok (darujeme ho konkrétnej osobe/rodine, ktorá/ý pomoc skutočne potrebujú) a po absolvovaní poslať fotovýsledok o úspešnom ukončení. Víťazom je každý, kto ukončí vybranú aktivitu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať