Mediatel - firemn├Ż online marketing

Autof├│lie ÔÇô ochrana a nov├Ż dizajn pre v├í┼í automobil

- 7. decembra 2023
ilustrácia - web

─îl├ínok v skratke:

Autof├│lie predstavuj├║ jedine─Źn├ę ochrann├ę a estetick├ę pokrytie karos├ęrie vozidla.

Ochr├ínia lak automobilu pred vonkaj┼í├şmi vplyvmi.

Maj├║ dlh├║ ┼żivotnos┼ą a┬ám├┤┼żete v─Ćaka nim dosiahnu┼ą dokonal├Ż vizu├ílny efekt.┬á

Potrebuje va┼íe auto zmenu a chceli by ste, aby vyzeralo ako predt├Żm alebo e┼íte lep┼íie?┬áAlebo uva┼żujete o┬átom, ┼że jeho farba potrebuje ochranu pred vonkaj┼í├şmi faktormi?┬áV oboch pr├şpadoch funguj├║ perfektne┬áautof├│lie. Autof├│lie maj├║┬áv z├ívislosti od typu r├┤zne vlastnosti a ├║─Źely.┬áUmo┼ż┼łuj├║ r├Żchle vyrie┼íenie ochrany karos├ęrie alebo zmenu jej farby.

autof├│lie

Liate autof├│lie pre dlhotrvaj├║ci efekt

Ak chcete dosiahnu┼ą skvel├Ż efekt a z├írove┼ł sa dlho te┼íi┼ą z nov├ęho vzh─żadu svojho auta, najlep┼íou vo─żbou s├║ liate autof├│lie. Ide o dlhodob├ę f├│lie, ktor├Żch ┼żivotnos┼ą sa odhaduje na 6 a┼ż 12 rokov v z├ívislosti od ich kvality a n├íslednej starostlivosti o karos├ęriu vozidla. 

D├┤le┼żit├Ż je aj sp├┤sob aplik├ície autof├│li├ş. Tieto f├│lie s├║ skvel├ę aj na ┼ąa┼żko dostupn├ę povrchy a dokonale sa hodia na hlbok├ę razenie. Liate autof├│lie s├║ odoln├ę vo─Źi vysok├Żm aj n├şzkym teplot├ím v rozmedz├ş od -50 a┼ż po +110 stup┼łov Celzia. V─Ćaka nim pokryjete cel├Ż povrch karos├ęrie alebo len jej ─Źas┼ą. Z├şskate tak nielen fantastick├Ż vizu├ílny efekt, ale aj dodato─Źn├║ ochranu laku pred nepriazniv├Żmi vplyvmi vonkaj┼í├şch faktorov.

Karb├│nov├ę f├│lie pre exkluz├şvny lesk

Z├íle┼ż├ş v├ím na lesklom povrchu karos├ęrie v├í┼ího auta? V tom pr├şpade odpor├║─Źame siahnu┼ą po uhl├şkov├Żch f├│li├ích. S├║ to autof├│lie, v─Ćaka ktor├Żm z├şska va┼íe auto v kr├ítkom ─Źase ┼íportov├Ż a luxusn├Ż charakter. M├┤┼żu by┼ą pou┼żit├ę na pokrytie vonkaj┼í├şch povrchov auta, ale aj prvkov vo vn├║tri vozidla. Poskytuj├║ vynikaj├║cu pri─żnavos┼ą, s├║ presn├ę a maj├║ v┼íestrann├ę vyu┼żitie.

Na┼ía prev├ídzka pon├║ka┬áautof├│lie┬áur─Źen├ę na zmenu farby a zd├┤raznenie jedine─Źn├ęho charakteru vozidla.┬áTaktie┼ż odpor├║─Źame ochrann├ę f├│lie, akou je PPF f├│lia, ktor├í sl├║┼żi na pred─║┼żenie ┼żivotnosti karos├ęrie vozidla a karb├│nov├ę f├│lie pre e┼íte lep┼í├ş vizu├ílny efekt. Okrem toho pon├║kame ─Ćal┼íie slu┼żby v oblasti renov├ície autolakov, a to br├║sen├şm, le┼íten├şm a n├íslednou ochranou laku voskovan├şm, pr├şpadne keramickou ochranou zn. Matrix BLACK. Ku ka┼żd├ęmu vozidlu a z├íkazn├şkovi pristupujeme individu├ílne, o ─Źom sved─Źia v├Żsledky na┼íich pr├íc. Nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą