Mediatel - firemn├Ż online marketing

PPF f├│lia ÔÇô oplat├ş sa obali┼ą auto?

- 19. septembra 2023
ilustrácia - web

─îl├ínok v skratke:

PPF f├│lia poskytuje vozidlu efekt├şvnu ochranu pred n├ístrahami z vonkaj┼íieho prostredia.

Lak auta ochr├íni pred po┼íkriaban├şm, ale aj pred drsnej┼í├şmi kefami a chemick├Żmi pr├şpravkami v autoumyv├írniach.

Pohlcuje UV ┼żiarenie, v─Ćaka ─Źomu zost├íva odtie┼ł laku zachovan├Ż.

PPF f├│lia

PPF f├│lia alebo inak povedan├ę Paint Protection Film sa vyu┼ż├şva na pokr├Żvanie povrchov├Żch ─Źast├ş ├íut za ├║─Źelom ich ochrany pred po┼íkoden├şm a po┼íkriaban├şm. Oplat├ş sa v┼íak investova┼ą do tohto typu zabezpe─Źenia? Pre─Ź├ştajte si ─Źl├ínok, v ktorom v├ím uvedieme v├Żhody a d├┤vody, pre─Źo je PPF f├│lia dobr├í vo─żba.

PPF f├│lia a jej v├Żhody

V prvom rade PPF f├│lia ├║─Źinne chr├íni lak auta pred mechanick├Żm po┼íkoden├şm, ako s├║ kamienky, piesok alebo drobn├ę kamienky. V─Ćaka nej lak automobilu zost├íva dlh┼íie vo v├Żbornom stave a majite─ż sa nemus├ş ob├íva┼ą drah├Żch opr├ív laku. Druhou v├Żhodou je, ┼że PPF f├│lia je odoln├í vo─Źi poveternostn├Żm vplyvom, ako je slnko, d├í┼ż─Ć alebo sneh. V─Ćaka tomu zost├íva auto vo v├Żbornom stave dlh├ę roky a trhov├í hodnota automobilu nekles├í v d├┤sledku po┼íkodenia laku.

Po tretie, PPF f├│lia sa ve─żmi ─żahko udr┼żiava. Auto sa v─Ćaka nej d├í ─żah┼íie ─Źisti┼ą. Majitelia ├íut sa navy┼íe nemusia b├í┼ą, ┼że by ─Źisten├şm f├│liu po┼íkodili. ┼átvrtou v├Żhodou PPF f├│lie je, ┼że obalenie auta je mo┼żn├ę na ka┼żdej jeho ─Źasti vr├ítane ┼ąa┼żko dostupn├Żch miest.

V├í┼í automobil v─Ćaka n├ím nestr├íca na trhovej hodnote

Mnoh├ş sa domnievaj├║, ┼że PPF f├│lia nie je rie┼íen├şm pre ka┼żd├ęho, preto┼że n├íklady na pokrytie auta f├│liou m├┤┼żu by┼ą pomerne vysok├ę, najm├Ą pre ─żud├ş s obmedzen├Żm rozpo─Źtom. To je v┼íak v pomere ceny ku kone─Źn├ęmu v├Żsledku a dlhodobej ochrane zanedbate─żn├ę.

Tento typ autof├│lie je v├Żborn├Żm rie┼íen├şm pre ─żud├ş, ktor├ş si cenia vysok├║ kvalitu a odolnos┼ą. V─Ćaka tejto ochrane zost├íva auto dlhodobo v perfektnom stave a jeho trhov├í hodnota zost├íva vysok├í. Ak chcete auto ochr├íni┼ą pred po┼íkoden├şm a udr┼ża┼ą si jeho skvel├Ż vzh─żad po dlh├║ dobu, stoj├ş za zv├í┼żenie jeho obalenie PPF f├│liou. Ak sa rozhodnete pre tento krok, zaru─Źene neo─żutujete. PPF f├│liu v├ím nalep├şme s maxim├ílnou odbornos┼ąou a d├┤razom na ten najmen┼í├ş detail. Stavte na f├│liu od n├ís. Kontaktujte n├ís e┼íte dnes.

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą