Mediatel - firemný online marketing

Advokát a advokátska kancelária v Žiline s dlhoročnými skúsenosťami

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Naša advokátska kancelária pod vedením advokáta Mgr. Miroslava Hanca vám ponúka spoľahlivé služby v Žiline. Ako advokát pôsobí Mgr. Miroslav Hanec vo svojej advokátskej kancelárii v Žiline už od roku 1999. Vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam, odbornej praxi aj profesionálnemu vzdelaniu, vám dnes ponúka svoje právne služby na najvyššej úrovni.

Spoľahlivý advokáta s profesionálnym a vždy ľudským prístupom

Advokát Mgr. Miroslav Hanec pôsobí v oblasti práva už dlhé roky. Od roku 1999 ponúka advokátska kancelária Hanec svoje odborné služby každému, kto potrebuje v oblasti práva profesionálnu pomoc. Charakterizuje nás profesionalita, zodpovednosť, transparentnosť a samozrejme, individuálny prístup ku každému klientovi.

Vieme, aké dôležité je dôkladné prehodnotenie každého právneho úkonu. Rovnako, vieme, že pri správnej spolupráci advokáta s klientom je možné dosahovať omnoho lepšie výsledky. Veríme, že väčšina životných situácií je riešiteľná, aj keď na prvý pohľad môžu pôsobiť beznádejne. Preto našim klientom či všetkým, ktorí potrebujú právnu pomoc radíme, aby sa na advokáta obrátili čím skôr.

advokát

V akých oblastiach môžete využiť služby advokáta?

Do kompetencie advokáta a advokátskej kancelárie patria mnohé oblasti a úkony. V našej advokátskej kancelárii poskytuje právne služby fyzickým aj právnickým osobám v rámci celej Slovenskej republiky. Naše služby pritom poskytujeme v oblasti rodinného, obchodného, firemného, stavebného, dedičského či pracovného práva.

Či už potrebujete pomoc profesionálneho advokáta, pomoc v rodinnom práve, pomoc pri dedičskom konaní alebo vás trápi problematika kúpy a predaja nehnuteľností – na nás sa môžete vždy obrátiť. Zároveň, Mgr. Miroslav Hanec pôsobí aj ako rozvodový právnik. Pre viac informácií či v prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať