Mediatel - firemný online marketing

ZMP – potrubné rozvody a montáž

- 23. júla 2020
ilustrácia - web

Hlavným cieľom našej spoločnosti sú potrubné rozvody a ich kompletná montáž. zváranie technologických potrubných rozvodov z nehrdzavejúcej ocele a plastu, montáž technologických celkov, montáž plynových a tlakových zariadení a výroba rôznych zámočníckych prvkov.

Potrubné rozvody

Naša spoločnosť sa zaoberá odbornými zváračskými a montážnymi činnosťami technologických potrubných rozvodov ako aj montážou technologických zariadení v oblasti potravinárstva, farmaceutiky a energetiky. Akékoľvek práce ohľadom potrubných rozvodov si vyžadujú kvalifikovaných pracovníkov a kompletné vypracovanie zákazky od technickej prípravy, vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávky a montáže potrubných rozvodov až do vykonávania skúšok a revízií. Potrubné rozvody montované našou spoločnosťou nájdete vo viacerých významných slovenských a zahraničných spoločnostiach.

Potrubné rozvody a montáž

Montáž aj zváranie technologických potrubných rozvodov robíme z nehrdzavejúcej ocele a plastu. Okrem potrubných rozvodov vykonávame aj montáž rôznych technologických celkov. Máme potrebné dokumenty, ktoré nás oprávňujú k montáž plynových a tlakových zariadení. Tak isto disponujeme aj vlastnou výrobou rôznych zámočníckych prvkov. Sme držiteľmi viacerých certifikátov, ktoré nás oprávňujú k výkonom na a so špeciálnymi zariadeniami. Sme odborníkmi v oblasti potrubných rozvodov a zámočníckych prác, preto nás neváhajte kedykoľvek nezáväzne kontaktovať.

Mohlo by vás zaujímať