Mediatel - firemný online marketing

Zemné práce nechajte na starosť a zodpovednosť expertom

- 9. novembra 2022
ilustrácia - web

Spoločnosť Transport MP, s. r. o. patrí k expertom na zemné práce v Bratislave a Senci. Zakladáme si na ústretovosti, korektnosti, kvalite, profesionalite a férových cenách. Naše  služby tvoria aj výkopové a búracie práce, ako i preprava sypkých a ostatných materiálov.

Profesionálne výkopové a zemné práce

Ak zemné práce, tak s Transport MP. Garantujeme profesionálne nasadenie, vyškolený tím pracovníkov a kvalitnú strojovú techniku (trojstranový vyklápač, pasové rýpadlo s búracím kladivom či otočným drapákom, šmykom riadený nakladač, nosič kontajnerov).  Zemné práce prispôsobujeme požiadavkám našich klientov. Zakaždým sa usilujeme o časovú flexibilitu, aby zemné práce vyhovovali vášmu časovému harmonogramu. V oblasti zemných a výkopových prác pôsobíme už niekoľko rokov, počas ktorých sme sa podieľali na mnohých menších aj väčších projektoch. Výkopové a zemné práce realizujeme najmä na západnom Slovensku (Bratislava, Senec a okolie).

zemné práce

Komplexnosť zemných prác

Zastrešíme zemné a výkopové práce bez ohľadu na ich náročnosť. Samozrejmý je individuálny prístup. Uvedomujeme si totiž, že zemné práce si pri každej spolupráci žiadajú zapojenie rozličnej techniky aj odlišný postup prác so zeminou. Zastrešíme komplexné služby, teda nielen samotné zemné práce, ale aj naloženie a odvoz materiálov či zeminy. Zakaždým dbáme na bezpečnosť a ochranu zdravia aj majetku pri práci. Na zemné práce v réžii Transport MP sa môžete stopercentne spoľahnúť. Vždy vás o všetkom informujeme, aby ste vedeli, v akom stave sú aktuálne prebiehajúce zemné práce na vašom pozemku či projekte. Ak vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás. Radi vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať