Mediatel - firemný online marketing

Zdvižno posuvné dvere – aké sú to?

- 3. mája 2023
ilustrácia - web

Zdvižno-posuvné dvere sú efektívne riešenia používané pri terasových dverách, kde je šírka priechodu väčšia ako v prípade štandardných balkónov. Tento typ dverí je obľúbenou voľbou pre ich jednoduché ovládanie a elegantný dizajn. Prečítajte si článok, v ktorom vám zdvižno posuvné dvere priblížime.

zdvižno posuvné dvere

Zdvižno posuvné dvere – aké sú výhody a čoho sa bojíme?

Zdvižno posuvné dvere majú nesporne veľa výhod. K jednej z výhod patrí veľké vnútorné presklenie, ktoré dokážu zabezpečiť. Dokonale presvetlená miestnosť, ktorá je vizuálne prepojená s vonkajším okolím je snom mnohých z investorov. 

Čoho sa pri tomto type presklenia bojíme? Najčastejšie ide o mylnú predstavu hrubého vzhľadu konštrukcie veľkých terasových dverí či nutnosti veľkej fyzickej námahy pri ich prevádzke. V neposlednom rade sa zamýšľame nad tým, aká bude tepelná izolácia zasklenia. Odpoveď na tieto obavy je jednoznačná –  veľa závisí od vybraného výrobcu okenného a dverového systému a správnej montáže.

Fungovanie zdvižno posuvných dvier

Zdvižno posuvné dvere a ich veľkosť závisí od potrieb investorov. Vo všeobecnosti však ide o veľkorozmerné zasklenia, ktoré sa pohybujú od cca 3 m výšky a do 6 m šírky. Krídla dverí majú  veľkú hmotnosť, zvyčajne niekoľko stoviek kilogramov. Zdvižno posuvné dvere a ich konštrukcia spočíva v tom, že krídlo a pevný prvok sú voči sebe posúvané. To spôsobí prekrytie otvorených prvkov. Vďaka tomu dvere nezaberajú miesto v miestnosti a neobmedzujú jej usporiadanie.

Za zmienku stojí, že kvalita použitých materiálov pri výrobe, ako aj spoľahlivosť a profesionalita pri montážnych prácach podmieňujú bezproblémovú prevádzku dverí. Preto dbajte na výber firmy, ktorá vám zdvižno posuvné dvere má dodať. Myslíme si, že sme firmou, ktorá je v oblasti výroby a montáže dverných a okenných profilov jednotkou na trhu. Svedčia o tom stovky spokojných zákazníkov a minimum reklamácií. Zrealizujeme pre vás posuvné dvere v meste Bratislava, plastové dvere v meste Bratislava, plastové okná v meste Bratislava, hliníkové dvere v meste Bratislava, hliníkové okná v meste Bratislava alebo plastové dvere vchodové. Naše know-how je zárukou najvyššej kvality. Kontaktujte nás a dohodnite si s nami stretnutie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať