Mediatel - firemný online marketing

Závlahy, ktoré zabezpečia dokonalú starostlivosť o váš trávnik

- 22. marca 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Túžite po dokonalom trávniku? Investícia do kvalitnej závlahy sa vám dozaista vyplatí. Moderné závlahy a zavlažovania technika sa postarajú o pravidelné zavlažovanie vášho trávnika v dostatočnej miere. Zároveň vám pomôžu ušetriť vodu – trávniku dodajú len toľko vlahy, koľko naozaj potrebuje.

Ako fungujú moderné závlahy?

Moderné závlahy je možné označiť aj ako inteligentný spôsob polievania trávnika. Kým kedysi sa na zavlažovanie používali hadice alebo vedrá s vodou, dnes je všetkému inak. Moderné závlahy sú riešením, ktoré šetrí vodu aj vašu peňaženku. Pri klasickom polievaní hadicou napojenou na vodovod dochádza k nadmernému čerpaniu vody. Navyše, takéto jednorazové zalievanie trávnika nadbytočným množstvom vody nie je vhodné.

Aby si váš trávnik uchoval krásnu zelenú farbu, potrebuje dostatočné množstvo vody, avšak nie nadmerné. Pri nadbytočnom zalievaní vyschýna alebo sa premáča. Moderné závlahy sú nastavené tak, že trávniku dodávajú vodu v pravidelných časových intervaloch. Tráva sa tak dokáže napiť vody počas celého dňa. Navyše, moderné závlahy je možné prepojiť aj s vašou domácou vodárňou.

závlahy

Aké je najčastejšie využitie závlah?

So závlahami môžete zalievať na viacerých miestach. Postarajú sa o zavlažovanie trávnika u vás doma, ale aj v parkoch, na športových ihriskách, v školáka a škôlkach, v hotelových areáloch či na verejných priestranstvách a všade tam, kde chcete mať pekný trávnik.

Používanie závlah je pritom veľmi jednoduché. Postačí rýchla inštalácia a napojenie systému na vodovodné pripojenie. V závislosti od veľkosti trávnika vám pomôžeme navrhnúť riešenie na mieru pre vás. Pozrite si tiež našu ponuku pre čerpadlá, ako napríklad kalové čerpadlá či obľúbené ponorné čerpadlá. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme a pomôžeme pri výbere inovatívnych riešení pre vašu záhradu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať