Mediatel - firemný online marketing

Zateplenie domu – cesta k vašej dokonalej tepelnej pohode

- 6. októbra 2022
ilustrácia - web

Vedeli ste, že práve zateplenie domu dokáže znížiť vaše mesačné náklady za vykurovanie až o 30%? To už je pádny dôvod na zamyslenie sa nad kvalitným zateplením. Počas chladných mesiacov a počas zimy by ste s teplom plytvať nemali. Čím viac sa ho vďaka zatepleniu udrží v interiéri, tým budú nižšie vaše náklady za vykurovanie.

zateplenie

Prečo by kvalitné zateplenie nemalo chýbať ani vášmu domu?

Kvalitné zateplenie domu je dôležité hneď z niekoľkých dôvodov. Tým prvým je samozrejme vytvorenie tepelnej pohody a zabránenie nadmernému úniku tepla. Teplo cez nezateplené múry uniká do vonkajšieho prostredia veľmi rýchlo. Podľa výpočtov takto unikne až zhruba 30% vyprodukovaného tepla. To je najmä počas hlavnej vykurovacej sezóny, čiže počas mesiacov november až február, veľmi vysokým číslom. Na zateplenie domu by ste preto mali myslieť v predstihu. Ešte pred tým, než sa ozvú prvé výrazne chladnejšie dni alebo udrú prvé mrazy.

Zároveň, zateplenie domu má aj ochrannú funkciu. Ochraňuje múry z vonkajšej strany, udržuje ich celistvé a zabraňuje ich rýchlemu rozpadu či poškodeniu. Rovnako, dnes je už zateplenie možné realizovať moderne. Môžete si vybrať farbu aj dizajn zatepleného povrchu takže váš dom bude vyzerať ako nový. O kvalitné zateplenie v Žiline a okolí sa radi postaráme v súlade s vašimi predstavami.

Bývajte ekologickejšie s kvalitným zateplením od profesionálov v Žiline a okolí

Aj zateplenie domov je považované za krok k lepšiemu životnému prostrediu. V zateplenom dome je potrebné vyprodukovať len menej tepla za pomoci elektriny, plynu či inej formy ohrevu. Zároveň, zateplenie je ekologické aj vďaka absorpčným schopnostiam zatepľovacích materiálov absorbuje aj nadmernú vlhkosť. Doma sa vám tak bude dýchať lepšie a bývať zdravšie.

Určite oceníte aj zvukovo izolačné vlastnosti, ktoré prirodzenie sprevádzajú zateplenie. Eliminujú šírenie hluku a zvukov z vonkajšieho prostredia. O týchto, ale aj o mnohých ďalších vlastnostiach zateplenia vám radi poradíme. Nezabúdajte, že sa zameriavame aj na ďalšie stavebné činnosti, to na rekonštrukcie bytov a domov či novostavby na mieru. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás v meste Žilina a okolí.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať