Mediatel - firemný online marketing

Zasklievanie balkónov ešte dnes pod odborným dohľadom

- 15. júla 2021
ilustrácia - web

Spoločnosť VK EUROMONT je pripravená na vaše zasklievanie balkónov. V našej ponuke máme pre vás terasy, zimné záhrady, vonkajšie rolety, žalúzie, sieťky a tiež obklady. Tieto služby vám ponúkame v Košickom a tiež v Prešovskom kraji. Neváhajte sa na nás obrátiť, disponujeme dlhoročnými skúsenosťami.

Zasklievanie balkónov – doprajte si intimitu a chráňte sa pred nepriaznivým počasím

Pokiaľ sa rozhodnete, že chcete zasklievanie balkónov, určite vám to kvitujeme. Táto možnosť sa rieši hlavne v prípade, keď sa jedná o balkón, v ktorom neustále prefukuje vietor, alebo keď sa chcete trošku odizolovať od vašich susedov. Poskytujem vám rámový a posuvný systém zasklievania balkónu, ktorý je vyhotovený z hliníkových profilov. Tento náš overený systém zasklievania balkónov minimalizuje straty tepla a tiež pôsobí ako ochrana voči nepriaznivému počasiu či hluku alebo prachu a tiež exhalácií. Používame číre sklo, ktoré je vo veľkosti 4 mm. Samozrejme pri požiadaní zákazníka sa vieme prispôsobiť a vybrať sklo, ktoré si požaduje. Zasklievanie balkónov je práca, pri ktorej počúvame našich zákazníkov a snažíme sa podľa určených kritérií docieliť presne, čo si zákazníci vyžadujú.

Zasklievanie balkónov

6 dôležitých výhod, ktoré súvisia so zasklievaním balkónov

Medzi hlavné výhody zasklievania balkónu patrí nenáročnosť, čo sa týka priestoru. To znamená, že okná sa nedávajú priamo ku balkónovým stenám a vám tak ostane kompletný priestor balkónu. Druhou výhodou je tiež bezpečná montáž, pri ktorej sa nepoužíva lešenie. Treťou skvelou výhodou je aj to, že máte váš balkón takmer bez údržby. Zasklievanie balkónov vás chráni pred silným dažďom a vy tak nemusíte umývať balkón od zatečenej. Štvrtou nezabudnuteľnou výhodou je, že v zasklenom balkóne je samozrejme viac teplo ako vonku, takže v zimných mesiacoch môžete pokojne na balkóne piť vašu vytúženú kávu. Tým, že je v zasklenom balkóne cca o 8 až 13 stupňov vyššia teplota aj spotreba energie sa zníži o niekoľko percent. Taktiež vás zasklievanie balkónu chráni pred vlámaním či pred nevyžiadanou zverou.

Mohlo by vás zaujímať