Mediatel - firemný online marketing

Zasklenie terasy rozšíri plochu a zvýši hodnotu nehnuteľnosti

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

Radi vysedávate vonku, a to aj pri chladnejšom počasí? Zasklenie terasy od Oknoprojekt je perfektným riešením. Spríjemní vám rannú kávičku či čítanie knihy. Deti získajú výborný priestor na hranie a vaša návšteva si užije príjemný výhľad na okolie.

Zasklenie terasy predĺži jej funkčnosť a životnosť

Postaráme sa, aby zasklenie terasy nenarušilo vzhľad nehnuteľnosti a vytvorilo s ňou estetický celok. Garantujeme vysokú kvalitu práce. Cieľom je, aby vám zasklenie terasy ponúklo čo najviac výhod, ku ktorým patrí ochrana terasy pred celoročnými poveternostnými podmienkami. Variácia slnečných lúčov aj čerstvého vzduchu je možná presne podľa vašich aktuálnych potrieb, a to vďaka pohyblivej zasúvateľnej konštrukcii so štetinovým tesnením. Zasklenie terasy je skvelou cestou k zväčšeniu obytného priestoru. Na jeho rozdelenie do zón výborne poslúžia deliace priečky. Dodáme, že zasklenie terasy predlžuje jej funkčnosť i životnosť a šetrí náklady na vykurovanie. V neposlednom rade – zasklenie terasy eliminuje počet zvieracích návštevníkov a zvýši hodnotu nehnuteľnosti. V Oknoprojekt sa postaráme  aj o zasklenie balkóna, ktoré predstavuje akúsi alternatívu zimnej záhrady v paneláku.

zasklenie terasy

Elegancia a praktickosť zasklenia terasy

Zasklenie terasy pozostáva z kvalitnej konštrukcie a sklenených horizontálnych profilov. Na výber vám ponúkame aj možnosť dvojitého skla. Samozrejmé sú doplnky vo forme žalúzii rôznych farieb a materiálov. Zasklenie terasy je ideálny spôsob, ktorý umožňuje zväčšenie priestoru. Postaráme sa o jeho elegantné prevedenie. Na výber máte model montovaný do drevenej alebo hliníkovej konštrukcie. Pre viac informácií nás kontaktujte. Radi si vypočujeme vašu predstavu a požiadavky. Veríme, že spolu nájdeme zasklenie terasy v prevedení, s ktorým budete spokojní. Do nášho portfólia spadajú aj zimné záhrady na mieru.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať