Mediatel - firemný online marketing

Zasklenie terasy nenarúša celkový vzhľad a vytvorí príjemné zátišie

- 18. mája 2022
ilustrácia - web

Zasklenie terasy má niekoľko skvelých výhod. Je to perfektné riešenie pre každého, kto zbožňuje posedenie vonku aj v zimnom období. Zasklenie terasy prirodzene chráni priestor pred vplyvmi nepriaznivého počasia. Vychutnajte si príjemnú atmosféru na vašej terase. Zasklenie vám zabezpečíme práve my.

zasklenie terasy

Zasklenie terasy vám poskytne oveľa viac možností

Nevyužívajte vašu terasu len v období letných mesiacov. Prinášame vám zasklenie terasy, ktoré sa často využíva aj ako forma zimnej záhrady. Z vášho priestoru tak získate najviac výhod, a to počas všetkých ročných období. Zasklenie terasy chráni pred dažďom, snehom, vetrom a tiež chladom. Optický zväčší vašu terasu a elegantne vyrieši aj nečakanú návštevu. Vytvorte si vlastnú oázu pokoja. Zasklenie terasy je vhodné aj pri deťoch. Tie sa môžu hrať tým pádom vonku aj počas nepriaznivého počasia. Dokonca vám dokážeme poskytnúť aj deliace priečky. Tie slúžia na rozdelenie priestoru podľa vašich prianí. Zasklenie terasy vám jednoducho poskytne vytúženú slobodu.

Vďaka zaskleniu terasy ušetríte niekoľko eur na energiách

Poskytujeme vám zasklenie terasy, ktoré je vyrábané zo zasúvateľnej konštrukcie, ktorá má štetinové tesnenie. Vďaka svojej pohyblivosti dokáže zasklenie terasy variovať prísun čerstvého vzduchu a tiež slnečných lúčov priamo na miesto terasy. Zasklenie terasy extrémne šetrí náklady na energie. Tým pádom je to perfektná investícia aj do budúcna. To isté platí, aj keď vám prídeme spraviť zasklenie balkóna. Pri balkónoch šetrenie nákladov na teplo platí ešte vo väčšej miere. Nahliadnite do nášho portfólia ešte dnes a vytvorte si zimné záhrady alebo kútik pre seba či pre vašu rodinu prostredníctvom zasklenia terasy. Garantujeme vám dlhú životnosť našich produktov a tiež aj profesionálny prístup našich zamestnancov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať