Mediatel - firemný online marketing

Zasklenie balkóna – zimnú záhradu si teraz môžete vytvoriť aj na balkóne

- 10. júla 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Zasklenie balkóna otvára priestor aj pre nezvyčajné možnosti využívania balkónov.

Premeniť ho môžete napríklad na zimnú záhradu či na „terasu na poschodí“.

Kvalitné zasklenie znižuje náklady za energie.

zasklenie balkóna

Zasklenie balkóna je čoraz populárnejšie u majiteľov bytov s balkónom. Balkón vďaka zaskleniu môžete využívať nie len počas teplých mesiacov, ale celoročne. Kvalitné zasklenie balkóna prináša množstvo výhod a benefitov. Jedným z dôvodov, prečo sa čoraz viac majiteľov bytov s balkónom rozhoduje pre zasklenie, je rozhodne aj možnosť vytvorenia zimnej záhrady priamo na balkóne.

Zasklenie balkóna – to je celoročná pohoda aj zníženie nákladov za energie

Lepšie riešenie ako zasklenie balkóna pre majiteľov bytov s balkónom snáď ani neexistuje. Zasklenie balkóna je riešením, ktoré prináša množstvo výhod v jednom univerzálnom riešení. Ako prvé je potrebné spomenúť šetrenie energií, ktoré sa prejaví veľmi rýchlo po montáži posuvného zasklenia pre balkóny.

Počas zimných mesiacov zasklenie balkóna zamedzuje rýchlemu unikaniu tepla z interiéru do exteriéru. Počas letných mesiacov zas zamedzí chladnému vzduchu z klimatizácie unikať do exteriéru. Ovládanie beztrámového posuvného zasklenia balkónu je pritom mimoriadne jednoduché. Zasklenie sa postará tiež o ochranu pred UV žiarením, vďaka použitiu kvalitných UV filtrov.

So zasklievaním si môžete užívať pohodu na balkóne či už vonku prší alebo svieti slnko

Na zasklenom balkóne ste v bezpečí. Naša firma OKNO PROJEKT vám ponúka realizáciu vysokokvalitného zasklenia pre balkóny. Medzi naše služby patria aj ďalšie typy zasklievania, ako napríklad zasklenie terasy s beztrámovými posuvnými profilmi. O realizáciu zasklenia sa postaráme podľa vašich požiadaviek.

Zasklenie balkóna je obľúbené ako z praktických dôvodov, tak aj z tých estetických a funkčných. Zasklenie balkóna otvára celkom nové možnosti používania vášho balkónu. Nakoľko naša firma realizuje aj zimné záhrady, našim zákazníkom, ktorí bývajú v bytoch, často krát odporúčame ich zhotovenie na zasklených balkónoch. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii.

Prečítajte si tiež:

Prečo je zasklenie terás skvelým rozhodnutím?

Zimné záhrady – splňte si váš sen o záhrade, ktorú budete môcť využívať celoročne

Aké benefity ponúka zasklenie balkóna v byte či rodinnom dome?

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať