Mediatel - firemný online marketing

Zakúpte si centrálny vysávač a vaše upratovanie bude doma hrou

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Naša spoločnosť KLIMACHLAD, s. r. o. vám ponúka centrálny vysávač, s ktorým bude vaše upratovanie doslova hrou. Je to efektívna forma upratovania, ktorú vám vieme poskytnúť. Okrem toho sa naša spoločnosť venuje aj klimatizáciám, čerpadlám a tiež aj chladičom. Servis je pre nás samozrejmosťou.

Prečo je centrálny vysávač kráľom všetkých vysávačov?

S týmto centrálnym vysávačom sa vám bude váš domov upratovať takmer sám. Pri použití centrálneho vysávača vám nevojde späť do interiéru žiaden prach. Pri tejto technológií, používate iba hadicu od centrálneho vysávača, ktorú môžete zapojiť do niekoľkých vývodov priamo vo vašom domove. Hadica dokáže byť dlhá, a tak sa nemusíte strachovať, že by vám niekde nevošla. Väčšinou sa používa 1 až dve 2 na vašom poschodí pri hadici dlhej 9 metrov. Dokonca vám poskytujeme aj samonavíjaciu hadicu, ktorá je spratná a ľahko zložiteľná či rozložiteľná.  Nemusíte viac ťahať za sebou zbytočne veľké centrum vysávača a pohodlne a rýchlo si váš domov upracete. Tento systém je mimoriadne pohodlný a tiež účinný. Ak už raz vyskúšate náš centrálny vysávač už viac nebudete chcieť upratovať bežným vysávačom.

centrálny vysávač

Aké typy centrálnych vysávačov vám ponúkame?

Naša spoločnosť vám poskytuje aj typ centrálneho vysávača, takzvaný VACPAN. Tento centrálny vysávač je zabudovaný priamo vo vašej kuchynskej linke, a keď vám popadajú omrvinky, dokážete ľahko spustiť vysávanie. VCPAN vám okamžite a sám vysáva nežiadúce omrvinky. Taktiež máme pre vás k dispozícií DRAWER VAC, ktorý zabraňuje akýmkoľvek nečistotám, ktoré padajú z pracovnej dosky na zem. Ušetrite svoj čas a zvýšte si spolu s nami efektivitu vášho upratovania. V našom sortimente nájdete aj iné skvelé produkty, akými sú klimatizácia či tepelné čerpadlo a oveľa viac.  Samozrejme vám poskytujeme aj príslušný servis a pri objednaní si od nás klimatizácie, vám ponúkame aj priamu montáž klimatizácie. Snažíme sa totiž o nadmernú spokojnosť našich zákazníkov, a práve preto aj neustále napredujeme.

Mohlo by vás zaujímať