Mediatel - firemný online marketing

Zabezpečíme vám čistenie kanalizácie v meste Košice a v okolí

- 15. marca 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Sme MARKUS TRADE, s. r. o. a poskytujeme vám čistenie kanalizácie v Košiciach. Okrem toho sa venujeme aj krtkovaniu a tiež monitorovaniu kanalizačných sietí. Čistenie kanalizácie v Košiciach a v okolí už riešime niekoľko rokov. To znamená, že naše dlhoročné skúsenosti vám zaručia spokojnosť.

Sme elitou na trhu, pokiaľ sa jedná o čistenie kanalizácie

Na trhu už pôsobíme viac ako 15 rokov. Za tento čas sme dosiahli už niekoľko skvelých výsledkov. Na konte máme dokonca aj veľmi spokojných zákazníkov. Preto neváhajte a oslovte nás ešte dnes, pokiaľ potrebujete čistenie kanalizácie v Košiciach. Precízne čistenie kanalizácie a kanalizačných šácht robíme pomocou špeciálnych vozidiel, ktoré obsahujú vysokotlakové čerpadlo. Sme stále elitou na trhu v obore čistenia kanalizácie. V prípade záujmu vám vytvoríme aj takzvané krtkovanie a monitoring potrubia. Po tomto zásahu vám samozrejme odovzdáme video záznam pre prípadne budúce použitie. Pokiaľ nás oslovíte na čistenie kanalizácie, zaručíme vám dlhodobé výsledky.

čistenie kanalizácie

S čistením kanalizácie máme dlhoročné skúsenosti – spoľahnite sa

Naša firma vám zabezpečí iba nadštandardné služby. Poskytujeme vám čistenie kanalizácie pomocou vysokého tlaku vody. Čistenie kanalizácie vyhotovíme v rodinných a aj v obytných domoch. Vieme vám vyčistiť aj kanalizačné prípojky alebo rygle, šachty či strešné zvody. Čistenie kanalizácie v Košiciach nebolo nikdy také jednoduché ako s nami. Na drezy používame takzvané mechanicko-elektrické čistenie alebo tlakovanie. Ku čisteniu kanalizácie patrí aj odsávanie dažďových vôd, kalu a iných usadenín. Máme k dispozícií špičkové vozidlá značky TATRA T-815, VOLVO E220 a MERCEDES SPRINTER C311. Zaručene vás nesklameme, stačí nás len kontaktovať a spoľahnúť sa na náš tím profesionálov. Myslíme na to, aby ste sa cítili vo vašom dome príjemne. Sme tu pre vás a pre váš domov.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať