Mediatel - firemný online marketing

WENON s.r.o.- Autorohože na mieru

- 6. júla 2020
Kategórie
ilustrácia - web

Potrpíte si na poriadok a hľadáte kvalitné riešenie pre udržanie čistoty vo Vašom aute? Pokiaľ nemáte v pláne obaliť interiér auta do fólie, kontaktujte spoločnosť AutoRohože.sk, odborníka na rôzne druhy autorohoží a autokobercov. Pozrite si naše 3 typy ako udržať poriadok v aute.

3D autorohože na mieru

Priestorové 3D autorohože sú vyrábané z gumy, ktorá je odolná voči vode, blatu a iným nečistotám v každom počasí pretože siaha do každého kúta vozidlovej podlahy. Cieľom 3D autorohoží je presné kopírovanie priestoru pre spoľahlivú ochranu podlahy, na okrajoch ale aj pod pedálmi či sedadlami, a ich údržba je veľmi jednoduchá. Samozrejme pre dlhšiu životnosť sa treba  autorohože obstarávať, no starostlivosť o ne Vám veľa času nezaberie, práve naopak je veľmi rýchla a jednoduchá.

3D autorohože

Vaničky do kufra

V kufri auta častokrát vozíme predmety, ktoré môžu veľmi rýchlo poškodiť jeho podlahu a okolie. Preto Vám odporúčame presné vaničky do kufra z termoplastu alebo TPE materiálu.  O ich kvalitu sa obávať nemusíte, naša spoločnosť vyrába vaničky do kufra len presne na každý model auta s nepriepustným okrajom. Ponúkame Vám aj rôzne typy týchto vaničiek, napríklad aby sa Vám počas jazdy predmety v kufri nepohybovali je dobré si zakúpiť vaničku s protišmykovou úpravou.

Autorohože s vyšším okrajom

V prípade, že sa pre Váš model auta 3D autorohože nevyrábajú Využite naše odborné poradenstvo alebo si zakúpte gumené autorohože so zvýšeným okrajom 1 až 2 cm. Sú rovnako kvalitné ako 3D autorohože, sú totiž rovnako odolné voči nečistotám a síce nie sú na mieru no vďaka zvýšeným

Mohlo by vás zaujímať