Mediatel - firemný online marketing

Výroba elektroniky pre potreby vášho priemyslu

- 15. marca 2022
ilustrácia - web

Výroba elektroniky na mieru potrieb vašej priemyselnej oblasti? Naša spoločnosť TELUX vám ponúka komplexné riešenia s detailným prispôsobením vašim potrebám a očakávaniam. Zabezpečujeme výrobu elektroniky pre rôzne špeciálne zariadenia a pre rôzne priemyselné sektory.

Výroba elektroniky na mieru vášho priemyselného sektoru

Výroba elektroniky na mieru špecifických potrieb vybraných priemyselných segmentov patrí medzi jednu z hlavných profesijných náplní našej spoločnosti. Radi pre vás zabezpečíme výrobu elektroniky s prispôsobením vašim individuálnym potrebám a potrebám vašej priemyselnej oblasti.

Vieme, že niektoré elektronické zariadenia nie je možné len tak nájsť na trhu, preto sa špecializujem hneď na niekoľko priemyselných oblastí, ako napríklad na výrobu elektroniky pre banské zariadenia, železnice, dentálnu techniku, medicinálne kompresory, automatizáciu či svetelnú techniku. S nami máte záruku dlhoročnej funkčnosti, kvality a spoľahlivosti zariadení, ktoré vás pri práci nesklamú.

výroba elektroniky

Rozhodnite sa pre certifikovanú výrobu elektroniky na mieru

Naša firma TELUX je držiteľom viacerých certifikátov a ocenení. Medzi hlavné patrí certifikát pre systém manažérstva kvality, energetického a environmentálneho manažérstva či certifikát manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Pri práci a výrobe elektroniky používame výhradne spoľahlivé materiály najvyššej kvality, ktoré sú určené pre špecifické potreby vašich zariadení a pre vybraný druh priemyslu.

S nami máte istotu špičkovej kvality všetkých u nás vyrobených elektronických zariadení, ako aj záruku výhodnej ceny a dlhoročnej záruky. V našej ponuke nájdete okrem výroby elektroniky aj osadzovanie DPSosadzovanie dosiek plošných spojov či mnohé ďalšie činnosti. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poskytneme poradenstvo či riešenia na mieru.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať