Mediatel - firemný online marketing

Výkonný vysávač uľahčí a urýchli upratovanie

- 3. novembra 2022
ilustrácia - web

Do domu, ale aj do dielne, haly, skladu či na stavby – výkonný vysávač nie je záležitosťou len domáceho upratovania. Veď prach a nečistotu je potrebné povysávať aj v ostatných priestoroch. Ak hľadáte výkonný vysávač, ktorý vydrží aj časté používanie, na profi-vysavace.sk ste na správnej adrese.

Výkonný vysávač ako užitočný pomocník

Ponúkame vám výkonný vysávač v rôznych modelových prevedeniach, ktoré sa vyznačujú výborným sacím výkonom, odolnou konštrukciou, bezprašnosťou, primeranou hlučnosťou a všestranným využitím. Oceníte aj dlhú životnosť. Výkonný vysávač sa stane užitočným pomocníkom pri udržiavaní a zabezpečení čistoty u vás doma, na firme, v kancelárii či na prevádzke. Výkonný vysávač – to nie je len výborný sací výkon, ale aj kvalitné filtre (HEPA a pod.), ktoré zachytia aj tie najmenšie čiastočky prachu, peľu a i.

výkonný vysávač

Rôzne modely výkonných vysávačov

Náš sortiment zahŕňa hotelový, kancelársky aj priemyselný vysávač v niekoľkých prevedeniach. Osobitnú kategóriu tvorí výkonný vysávač na azbest, mokré a suché vysávanie, na kvapaliny a emulzie, vysávač do výbušného prostredia či bezpečnostný a stacionárny výkonný vysávač. Dokonca máme aj výkonný vysávač špeciálne pre alergikov. Ak prevádzkujete autočistiareň alebo čerpaciu stanicu, vašej pozornosti nech neunikne samoobslužný výkonný vysávač s perfektným prietokom vzduchu. Ak neviete, aký výkonný vysávač si vybrať, radi vám pomôžeme. Vysávač vám dodáme vrátane príslušenstva a poskytneme vám naň niekoľkoročnú záruku. Okrem vysávačov u nás výhodne nakúpite aj čistiace stroje na podlahu, vysokotlakové čističe (wapka), parné čističe, tepovače, zametacie stroje a ostatnú čistiacu a upratovaciu techniku (vysokotlakový čistič Nilfisk, batériový zametač, tlaková umývačka s ohrevom vody a i.) .

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať