Mediatel - firemný online marketing

Vykonáme vám emisné kontroly v meste Prešov bez potreby objednania sa

- 27. júla 2021
ilustrácia - web

Robíme emisné kontroly v Prešove pod záštitou UNI STK.  EK v Prešove vykonávame na rôznych vozidlách. Postaráme sa o vaše vozidlo na úrovni a samozrejme profesionálne. Dokonca vám vieme poskytnúť až 60 % zľavu, pokiaľ k nám zavítate opakovane. Nemusíte sa objednávať vopred, stačí k nám len zavítať.

Emisné kontroly v Prešove, ktoré sa zameriavajú na rôzne vozidlá

EK Prešov sú zamerané na rôzne typy vašich vozidiel. Robíme emisné kontroly v Prešove pre vozidlá, ktoré sú so zážihovým motorom, pre vozidlá, ktoré sú poháňané aj plynovým palivom. Taktiež vám poskytneme emisné kontroly pre vozidlá, ktoré majú zdokonalený emisný systém, akými sú RKAT a RKAT OBD. U nás vám vykonáme emisnú kontrolu pre vozidlá so vznetovým, naftovým motorom, ktoré majú NKAT/BEZKAT emisný systém. Radi vám aj poradíme, aké sú lehoty pravidelných a dôležitých emisných kontrol. Stačí, ak sa nám ozvete prostredníctvom telefónneho kontaktu a náš špecializovaný pracovník vám na všetko s radosťou odpovie. Radi vám vykonáme aj STK v meste Prešov alebo vyhotovíme kontrolu originality. Na všetko toto sa naša spoločnosť UNI STK špecializuje a snaží sa neustále držať prvenstvo na trhu. 

emisné kontroly

Aké všetky dokumenty potrebujete, keď žiadate o vykonanie emisnej kontroly?

Pri pravidelnej emisnej kontrole je potrebné, aby ste si so sebou priniesli osvedčenie o danej evidencií, ktoré bolo vydané útvarom príslušného Policajného zboru. Taktiež budete potrebovať aj protokol, ktorý sa týka montáže plynového zariadenia. Ak samozrejme ide o automobil, ktorý je vybavený pohonom na ropný plyn alebo stlačený zemný plyn. Pri administratívnej kontrole potrebujete plus ešte protokol, týkajúci sa vykonanej takejto emisnej kontroly. Ak máte otázky, pokojne nás kontaktujte, do detailov vám všetko vysvetlíme. Kontrola originality sa taktiež u nás vykonáva a nemôžete si zabudnúť najmä preukaz totožnosti, bez toho vám túto kontrolu žiadna spoločnosť nevykoná. Disponujeme rozľahlým parkoviskom a dokonca aj parkoviskom pre nákladné vozidlá. Neváhajte a ozvite sa nám ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať