Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si svetlíky vyrábané v Nitre, ktoré dokonale presvetlia vaše priestory

- 2. novembra 2022
ilustrácia - web

Keď svetlíky, tak jedine tie od nás. Naša spoločnosť POLAS Polykarbonátové systémy, s. r. o. so sídlom v Nitre sa špecializuje výrobu a montáž svetlíkov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu zlepšovania vám dnes dokážeme ponúknuť svetlíky, doslova na mieru vašich individuálnych potrieb.

Viete kde všade sú svetlíky využiteľné?

Svetlíky majú naozaj všestranné využitie. Najčastejším dôvodom ich inštalácie je predovšetkým zabezpečenie dostatočného osvetlenia či odvetranie priestorov. Využívané sú napríklad v priemyselných halách, fabrikách či rôznych pracovných dielňach. Hodia sa však aj do rozličných verejných či súkromných priestorov. Používané sú napríklad v nákupných centrách, v zdravotníckych zariadeniach či v hotelových halách a neraz aj v školských budovách či na športoviskách a štadiónoch.

Svetlíky sú v podstate akýmisi strešnými oknami, avšak s podstatne jednoduchším ovládaním a údržbou. Výhodnejšie sú aj cenovo. Navyše, ich akostné vlastnosti dokonale korešpondujú s potrebami väčších objektov a veľkých interiérových priestorov. O vhodnosti svetlíkov pre vaše potreby vám samozrejme radi poradíme.

svetlíky

Ako postupovať pri výbere svetlíkov?

S výberom svetlíkov sa obráťte na nás. Navrhneme a vyrobíme pre vás svetlíky na mieru. Samozrejme, postaráme sa aj o ich bezchybnú montáž a poučíme vás o ich správnom používaní. V ponuke máme niekoľko druhov svetlíkov. Ponúkame pásové oblúkové svetlíky aj bodové svetlíky.

Kým pásové oblúkové svetlíky sú mimoriadne odolné voči vetru, krúpom či prudkému dažďu, tak bodové svetlíky majú dokonalé termoizolačné vlastnosti a dlhú životnosť. Na základe vašich potrieb, napríklad potreby zabezpečenia odvetrávania alebo presvetlenia, pre vás nájdeme najvhodnejší typ svetlíkov. Neváhajte nás kontaktovať. Radi odpovieme na vaše prípadné otázky. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať