Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si prvotriedne garážové brány, ktoré skvele vyzerajú

- 15. marca 2022
ilustrácia - web

Garážové brány – tie by mali byť spoľahlivé, bezpečné a dizajnovo atraktívne. S nami aj garážové brány môžu byť funkčným doplnkom vášho bývania. Na našej webstránke k-mont.sk vám prinášame výber z garážových brán vyrábaných v Košiciach s možnosťou ich výroby na mieru.

Aké garážové brány máte na výber?

Na našej webstránke k-mont.sk vám ponúkame garážové brány vyrábané v Košiciach, ktoré spoľahlivo ochránia vaše autá a všetko, čo máte uskladnené vo vašej garáži. V našej ponuke nájdete garážové brány, ktoré vydržia spoľahlivo slúžiť dlhé roky a zaistia maximálnu bezpečnosť pre vašu garáž. Na výber máte sekcionálne, výklopné, rolovacie či dvojkrídlové garážové brány.

Pokiaľ potrebujete garážové brány špeciálnych rozmerov, alebo máte o ich dizajne či farbe presnú predstavu – radi pre vás pripravíme návrh garážových brán na mieru. Samozrejmosťou všetkých u nás vyrobených garážových brán, ako aj klasických brán či posuvných brán, je špeciálna povrchová úprava, ktorá chráni ich vonkajšie akostné vlastnosti pred rýchlym poškodením vplyvom počasia – pred poškodením dažďom, vetrom, snehom či silným slnečným žiarením a pred dopadmi UV žiarenia.

garážové brány

Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi garážových brán?

V našej predajni v Košiciach vám ponúkame viaceré typy garážových brán. Jednými z nepopulárnejších sú sekcionálne garážové brány, ktoré sú tvorené niekoľkými sekciami a zasúvajú sa pod strop, čiže ich priestorové nároky sú minimálne. Pod strop sú upevňované aj výklopné garážové brány, pozostávajúce z jednotného krídla.

Obľúbené sú aj rolovacie garážové brány, ktoré nepotrebujú špeciálne stavebné zásahy do podlahy, stropu ani do garážového otvoru. Samozrejmosťou sú aj dvojkrídlové garážové brány, ktoré azda nikdy nevyjdú z módy. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Pozrite si tiež našu ponuku pre špičkové ploty a oplotenia či jedinečné pergoly.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať