Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si kvalitné multimediálne centrá, ktoré vám sprostredkujú dokonalý zážitok zo sledovania TV

- 4. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Sledovanie TV a multimediálne centrá idú ruka v ruke. Vďaka multimediálnym centrám sa sledovanie TV stane aj vašou obľúbenou činnosťou či dokonca, bude pre vás zážitkom. Multimediálne centrá sú používané na prehrávaní videí a zvukov v rôznych formátoch z interného aj z externého úložiska. Vďaka nim je tiež možné sledovať programy zo streamovacích služieb. Viete ako si vybrať?

Na čo slúžia multimediálne centrá?

Multimediálne centrá sú dnes už akousi samozrejmou súčasťou televízorov. Sú zariadeniami, ktoré sú využívané napríklad na prehrávanie rôznych formátov videí či zvuku, a to z externých aj z interných úložísk. Jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia čoraz častejšie siahajú po multimediálnych centrách je možnosť sledovania seriálov, filmov či iných programov zo streamovacích služieb.

Len s multimediálnymi centrami je možné počúvať rôzne internetové rádiá a ladiť rádiové stanice zo Slovenka, ale aj zo zahraničia. Jednoducho, robia zo sledovania TV či z poslúchania rádia hotový zážitok. K multimediálnym centrám vám radi pomôžeme vybrať aj kvalitné diaľkové ovládače, vďaka čomu si prepínanie programov užijete ešte viac.

multimediálne centrá

Pre aké televízory sú multimediálne centrá určené?

Multimediálne centrá sú určené prioritne pre staršie, takzvané neinteligentné televízory. Staršie televízory, oproti tým novším, nemajú zabudovaný svoj vlastný operačný systém, vďaka ktorému je možné surfovať po internete alebo prehrávať rôzne videá či streamovať.

Pokiaľ ste aj vy vlastníte starší televízor, s výberom multimediálnych centier vám radi poradíme. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade vášho záujmu o ďalšie nami ponúkané produkty. Z našej ponuky vyberáme napríklad ručné náradie či obľúbenú dezinfekciu BurBegel alebo vysokokvalitné odvápňovače De‘Longhi. Všetky naše produkty nájdete na našom e-shope.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať