Mediatel - firemný online marketing

Vyberte si kvalitné krycie nepremokavé plachty

- 7. júla 2021
ilustrácia - web

Ochrana aj viditeľnosť vašej značky to sú krycie nepremokavé plachty od Finso. Kompletné zabezpečenie ochrany prevážaného tovaru aj potravín a trvalá viditeľnosť vašej firmy. Efektívne riešenie vo vysokej kvalite s ohľadom na prijateľnú cenu. To je Finso predaj viacúčelových krycích plachiet.

Krycie nepremokavé plachty do každého počasia

Prevážať tovar či akékoľvek iné produkty na väčších nákladných vozidlách si vyžaduje kvalitné krytie. Krytie, ktoré ochráni prevážaný obsah aj pred dažďom. V spoločnosti Finso nájdete dokonalé riešenie, ktoré ochráni a zároveň zviditeľní. Kvalitné krycie plachty od Finso sa vyznačujú nízkou plošnou hmotnosťou pri pomerne vysokej pevnosti. Najväčšou výhodou však zostáva fakt, že plachty sú odolné voči vode, mrazu, nečistotám a môžu byť v styku s potravinami. Ideálne teda aj pre tých, ktorí pravidelne prevážajú, resp. zabezpečujú rozvoz potravín. U vyšších gramáži garantujeme vyššiu životnosť. Štandardne krycie nepremokavé plachty vyrábame v rôznych gramážach a veľkostiach. Sú však lemované a opatrené plachtovými krúžkami cca po 50 cm od seba.

krycie nepremokavé plachty

Ideálnu reklamu získate krycími nepremokavými plachtami

Ochrana tovaru je však len jednou z vecí, ktoré krycie plachty ponúkajú. Ďalšou nezanedbateľnou súčasťou je viditeľnosť čo v preklade znamená, že na plachtách môže byť umiestnené logo vašej spoločnosti prípadne nejaký slogan. Vaše vozidlo vám tak okrem rozvozu tovaru zabezpečuje aj neustálu reklamu. Je stále na očiach a videné či už na cestách alebo odparkované pred domom. Aj takýmto spôsobom si tak môžete znížiť náklady na reklamu. Je dobré vedieť, že krycie nepremokavé plachty sú ľahko skladovateľné a jednoducho sa s nimi manipuluje. Ich údržba a opravy vás rovnako nestoja veľa peňazí. Pri výrobe používame overené štandardy veľkostí, ale nie je problém vyrobiť kryciu plachtu aj podľa špecifických požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať