Mediatel - firemný online marketing

Vstavané skrine ako užitočný multifunkčný priestor

- 4. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

V joer, s. r. o. sme špecialisti na vstavané skrine a ostatný nábytok, ktorý sa perfektne hodí do vašej domácnosti či kancelárie. Pracujeme výhradne s kvalitnými drevinami, ktoré sa pod dohľadom našich skúsených stolárov menia na praktické a užitočné drevené doplnky.

Priestranné vstavané skrine

Vstavané skrine sú perfektným riešením, vďaka ktorému získate dostatok odkladacieho priestoru. Ich návrh aj samotnú výrobu realizujeme po dôkladnom uvážení. Chceme totiž, aby vstavané skrine boli funkčným aj dizajnovým prvkom s istou estetickou hodnotou. Vstavané skrine vám navrhneme s ohľadom na vaše predstavy aj plochu v interiéri. Zakladáme si na priestrannosti skríň, aby ste do nich mohli bezpečne uložiť a pred zrakmi návštevy schovať oblečenie, topánky, bytový textil a rôzne iné veci a maličkosti, ktoré využívate. Vstavané skrine vyrábame s dôrazom na súlad praktických doplnkov, medzi ktoré patria poličky, zásuvky, tyč na zavesenie oblečenia či opaskov, zrkadlo, spôsob otvárania, osvetlenie atď. Nezabúdame ani na súlad druhu dreviny či typu kovania s ostatnými objektami a prvkami v interiéri.

vstavané skrine

Dobrý prehľad vďaka vstavaným skriniam

Prečo sú vstavané skrine mimoriadne vyhľadávané? Pretože vďaka nim máte výborný prehľad o tom, čo je kde uložené. Vstavané skrine poskytujú dostatok miesta na všetky vaše veci a hodia sa do spálne, detskej izby, ale aj do chodby či predsiene. Vždy si pozorne vypočujeme vaše nápady a postrehy, ktoré následne zapracujeme do výsledného celku. Cieľom je, aby vaše vstavané skrine pôsobili elegantne aj štýlovo a aby zjednotili celý interiér a nenarušili jeho dizajnový štýl. Ak plánujete svoju domácnosť obohatiť o moderný drevený bytok, u nás ste na správnej adrese. Vyrábame luxusné kuchynské linky, spálne, obývacie zostavy či predsiene. Garantujeme vysokú kvalitu práce a rozumné ceny.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať