Mediatel - firemný online marketing

Vonné oleje – to sú vône, ktoré si zamilujete

- 3. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

Príjemnú vôňu má rád každý. Rovnako, každý má rád tú svoju. Niekomu môže vyhovovať korenistejšia vôňa a niekomu zas sladšia. Preto sme u nás v SLOW NATUR pripravili vonné oleje rôznych vôní. V našej ponuke nájdete jemnejšie aj výraznejšie vonné oleje či vône, ktoré vám pomôžu zrelaxovať, dodajú vám energiu alebo uvoľnia telo a myseľ. Viete ako si vybrať?

Vyberte si kvalitné a bezpečné vonné oleje

Nami ponúkané vonné oleje sú vysoko koncentrované aromatické zlúčeniny. Vaše priestory príjemne rozvoňajú a vydržia vám naozaj veľmi dlho. Zároveň, u vás v SLOW NATRU dbáme na vysokú bezpečnosť a kvalitu. Naše vonné oleje, ako aj nami ponúkané éterické olejevonné tyčinky sú maximálne bezpečné. Sú dôkladne testované a spĺňajú všetky požadované kritériá. Pretože nám záleží na tom, aby ste používali príjemné, kvalitné a bezpečné vône.

Ponúkame vám vonné oleje, ktoré sú vysoko koncentrované. Postačí pár kvapiek a príjemne rozvoniate celý váš interiér. Skvele sa hodia do interiérov rodinných domov, bytov alebo do kancelárií a pracovní. Dokonca, naše vonné oleje sú vhodné aj do aromalámp, vďaka ktorým sa bude vôňa príjemne a priebežne uvoľňovať.

vonné oleje

Záhon vôní s jedinečnými vonnými olejmi

Neviete sa rozhodnúť pre jednu jedinú vôňu? Vône z našej ponuky môžete rôzne kombinovať alebo ich používať podľa vašej nálady. Je dokázané, že vône majú vysoký vplyv na ľudské pociťovanie. Pomôžu vám zlepšiť náladu, upokojiť sa, zrelaxovať alebo naopak prebudia vo vás nové zdroje energie.

Ponúkame vám obľúbené ovocné vonné oleje, ako ananás, avokádo, broskyňa, čerešňa, černica, hrozno, višňa, hruška, kokos, lesná jahoda či marhuľa. V našej ponuke nájdete tiež vonné oleje drevín, a to napríklad agát, breza, orgován alebo kvetinové vonné oleje ako fialka, frézia, hyacint, jazmín, konvalinka, ľalia, lotos, magnólia či orchidea. Pre milovníkov sladkého máme pripravené vonné oleje s vôňou čokoláda, čokoláda-kokos a čokoláda-pomaranč. Samozrejme, v našej ponuke nájdete aj vône do auta. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať