Mediatel - firemný online marketing

Vonkajšie hliníkové rolety – prečo si ich vybrať?

- 11. septembra 2023
ilustrácia - web

Článok v skratke:

Vonkajšie hliníkové rolety majú jednoduchú konštrukciu a nízku hmotnosť. 

Pomôžu vám znížiť energetické straty a v lete zabezpečiť príjemný chládok v miestnostiach.

Ich montáž je možná u všetkých typov budov.

vonkajšie hliníkové rolety

Vonkajšie rolety sa vo všeobecnosti spájajú s verejnými budovami a veľkými presklenými budovami. Postupom času sú však čoraz častejšie súčasťou elegantných fasád súkromných domov. Vonkajšie hliníkové rolety sú jednými spomedzi fasádnych roliet, ktoré dokážu dokonale ladiť s modernou architektúrou, ale aj klasickými štýlmi architektúry. Prečítajte si na tému vonkajších roliet viac v našom článku.

Vonkajšie hliníkové rolety a ich výhody

Vonkajšie hliníkové rolety, ale aj vonkajšie hliníkové žalúzie dokážu spolu s kvalitnými energeticky úspornými oknami vytvoriť veľmi dobrú tepelnú a zvukovú bariéru. Vonkajšie hliníkové rolety sú mimoriadne užitočné v lete, pretože zatemňujú miestnosti a príjemne chladia. V zime pomáhajú znižovať energetické straty vytvorením dodatočného vzduchového vankúša medzi oknom a roletou. 

Ak sú vonkajšie hliníkové rolety poháňané elektricky, môžu byť dodatočne integrované s riadiacimi hodinami alebo senzormi počasia. Navyše môžu byť ovládané na diaľku pomocou moderných mobilných zariadení.

Technické parametre vonkajších krytov okien

Pri technických parametroch vonkajších roliet je dôležitá ich výška a šírka. Tento typ okenných krytov sa vyrába vždy na špeciálnu objednávku. Ich maximálne rozmery však nemôžu prekročiť normy stanovené výrobcom. Moderné vonkajšie hliníkové rolety môžu byť hliníkové alebo lakované v niektorej z obľúbených farieb.

S výberom vonkajších roliet alebo žalúzií vám ochotne pomôžeme a zabezpečíme aj ich dodávku a inštaláciu. Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom, dodávkou a montážou tieniacej techniky za veľmi výhodné ceny. Pre bližšie informácie ohľadne cenovej ponuky, ako aj možnosti objednávky tieniacej techniky nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať