Mediatel - firemný online marketing

Voľné radikály a boj s ich nadmerným množstvom

- 6. marca 2023
ilustrácia - web

Téma – voľné radikály a nimi vytvorený oxidačný stres, ako aj zmeny s nimi súvisiace je v poslednej dobe veľmi módna. Z každej strany počúvame o oxidačnom strese, ktorý má neblahý vplyv na náš organizmus. Čo robiť v prípade, ak je v našom tele nadbytok voľných radikálov?

voľné radikály

Voľné radikály a oxidačný stres

Voľné radikály sú molekuly alebo ióny, ktoré majú nepárový elektrón. V tele sa tvoria v dôsledku metabolických reakcií. Všetko je v poriadku, pokiaľ je v tele rovnováha medzi voľnými radikálmi a antioxidantmi. Problém nastáva, keď je táto rovnováha narušená. Vtedy hovoríme o oxidačnom strese. Voľné radikály môžu napadnúť akúkoľvek molekulu v organizme a spôsobiť jej oxidačné poškodenie. To znamená, že pri prevahe voľných radikálov trpí celé telo a dokonca aj psychika. Znižuje sa koncentrácia a prichádzajú mnohé komplikácie.

Ako riešiť spomínaný problém? Je potrebná zmena životného štýlu, treba dbať na správny pitný režim, kvalitnú stravu, prípadne sa rozhodnúť pre očistu, akou je detoxikácia organizmu.

Keď tradičný boj proti voľným radikálom nezaberá

Ak nezaberajú vyššie spomínané rady, odporúča sa siahnuť po prístrojoch Somavedic. Prístroje Somavedic tvoria minerály, drahé kamene, polodrahokamy a vzácne kovy, ktoré napomáhajú pri vytváraní ochrannej bariéry, ktorá zvykne eliminovať elektrosmog či geopatogénne zóny.

Eliminujte voľné radikály, detoxikujte svoj organizmus, vyčistite prostredie od elektrosmogu a neutralizujte negatívne civilizačné vplyvy psychosomatických zón vďaka nášmu unikátnemu prístroju Somavedic. Navštívte náš e-shop, podporte prirodzenou cestou svoje zdravie a zaobstarajte si prístroj Somavedic. Somavedic naštartuje vo vašom tele prirodzené čistiace mechanizmy a vy sa bude cítiť lepšie.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať