Mediatel - firemný online marketing

Vodomerná šachta so všetkým, čo k nej patrí

- 8. júna 2022
ilustrácia - web

Vodomerná šachta je výrobok, ktorý je určený na kontrolu meracieho zariadenia alebo čerpadla či inej technológie. Každá vodomerná šachta, ktorá vám bude odoslaná z našej firmy bude disponovať vyhlásením o potrebnej zhode parametrov spolu s technickým posúdením.

Vodomerná šachta a jej rozdelenie podľa výšky

Dodávame vodomernú šachtu každému, kto ju potrebuje. Spolu s vodomernou šachtou od nás dostanete podklady, ktoré sú potrebné k tomuto zariadeniu. Ručíme za 100% vodotesnosť každej vodomernej šachty, ktorú vám odovzdáme. K vodomernej šachte odovzdáme stupačky a tiež pochôdzny poklop. Vodomerná šachta od nás obsahuje prvotriedny materiál a tiež statické posúdenie. V prípade potreby vám vodomernú šachtu s radosťou doručíme na miesto určenia. Takisto sa z našej strany spoľahnite aj na záruku. Tá je totiž pre nás samozrejmosťou. Vodomernú šachtu si viete vybrať jednoducho podľa výšky. Kategórie, ktoré vám ponúkame sú S, M a L. Pričom S zodpovedá výške 100 Plus 30 cm, M zodpovedá výške 120 plus 30 cm a rada L zodpovedá výške 150 plus 30 cm.

vodomerná šachta

Okrem vodomernej šachty u nás nájdete aj plastové žumpy

Na našej webovej stránke vám poskytujeme aj návod, ako si správne vybrať prechody do vašej vodomernej šachty. V prípade, že si chcete zriadiť vodomernú prípojku je veľmi dôležité dodržiavať všetky technické štandardy rôznych vodárenských spoločností. Okrem vodomernej šachty nájdete v našom portfóliu aj plastové žumpy. Sú to podzemné žumpy, ktoré slúžia na odpadovú a splaškovú vodu. Plastová žumpa je samozrejme stavebný výrobok, ktorý je schválený a určený na akumuláciu odpadovej a tiež úžitkovej vody. Neváhajte sa na nás obrátiť ešte dnes. Všetky nevyhnutnosti k zriadeniu si vodomernej šachty či plastovej žumpy vám náš tím detailne vysvetlí ešte dnes.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať