Mediatel - firemný online marketing

Viete, prečo sa plynové kondenzačné kotly vyplatia

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

Aktuálne patria plynové kondenzačné kotly k najmodernejším vykurovacím telesám, ktoré využívajú latentné úbytkové teplo a následne ho opätovne spotrebujú na vykurovanie. V SISEP – PVP nájdete plynové kondenzačné kotly, ktoré zaistia efektívne a úsporné vykurovanie.

Plynové kondenzačné kotly ako vynikajúca investícia

Plynové kondenzačné kotly šetria nielen vaše financie, ale aj životné prostredie. Zabezpečia požadovaný teplotný komfort pri znížených hodnotách obsahu škodlivín. Navyše, životnosť kondenzačného kotla je rátaná na desaťročia, čiže vaša investícia nevyjde nazmar. K ďalším benefitom, ktorými sa pýšia plynové kondenzačné kotly, patrí jednoduchá údržba, nenáročná obsluha, pomerne malá inštalačná plocha a flexibilné riešenie odvodu spalín. Stavte aj vy na plynový kondenzačný kotol. Ak neviete, aký si vybrať, radi vám pomôžeme. Plynové kondenzačné kotly nielenže predávame, ale zabezpečíme aj ich odbornú montáž.

plynové kondenzačné kotly

Rozmanitý výber plynových kondenzačných kotlov

Naša ponuka je mimoriadne bohatá a zahŕňa rozmanité plynové kondenzačné kotly (o. i. aj plynový kotol na podlahové kúrenie). K obľúbeným patria kondenzačné kotly z radu Vitodens 100 a Vitodens 111 vhodné pre veľký aj malý odber tepla. Sú typické nízkou hmotnosťou, minimálnou prevádzkovou hlučnosťou a kompaktnými rozmermi. Kotol na plynové kúrenie Vitodens 242-F spadá do kategórie inteligentných zariadení, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky z hľadiska životnosti, efektivity aj ekológie. Dokonca je možné pripojiť k nemu solárne kolektory. Do pozornosti dávame plynové kondenzačné kotly Vitodens 200 s vysokou účinnosťou (až 98 %) a kotly Vitocrossal 300, ktoré sú vhodné aj pre viacgeneračné domy a verejné aj priemyselné stavby. Plynový kondenzačný kotol Vitodens 222-W patrí k novej generácii kotlov a zabezpečí vyššiu efektivitu pri produkcii malého množstva emisií. Oceníte intuitívne ovládanie a jednoduchú údržbu. V SISEP – PVP sme experti nielen na kúrenie (aj podlahové vykurovanie), ale aj stropné chladenie. Naše produktové portfólio dopĺňa tepelné čerpadlorekuperácia do domu. Tešíme sa na spoluprácu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať