Mediatel - firemný online marketing

Viete, aký zmysel má podrezávanie muriva?

- 8. decembra 2022
ilustrácia - web

Bojujú vaše steny s vlhkosťou? Najlepším riešením je podrezávanie muriva od SANÁCIA, s. r. o. Prispejeme k vášmu bezpečnejšiemu a komfortnejšiemu bývaniu. Poradíme si s rôznymi hrúbkami muriva. Pôsobíme v rámci celého Slovenska.

Na čo slúži podrezávanie muriva

Podrezávanie muriva je vhodné pre múry zhotovené z kvádrov, tehál, tvárnic, rôznych blokov a podobných stavebných materiálov náchylných na nasávanie vlhkosti zo spodných zdrojov. Škodcom nemusí byť výlučne podzemná voda, ale aj dažďová voda alebo voda, ktorá sa v dôsledku rôznych príčin hromadí v okolí múrov. Podrezávanie muriva efektívne zabráni prenikaniu vody a vlhkosti do múrov, a teda bráni ich poškodzovaniu. Snáď nie je potrebné vysvetľovať, aké nebezpečné sú vlhké múry. A to nielen z hľadiska bezpečnosti (statika stavby), ale aj z hľadiska zdravia. Vlhkosť je predsa živnou pôdou pre škodlivé plesne a huby. Podrezávanie muriva teda zvyšuje kvalitu aj estetiku bývania. Steny nie sú zdobené nepeknými fľakmi a podlahy opadanou omietkou.

podrezávanie muriva

Priebeh podrezávania muriva

Sme experti na podrezávanie muriva, ako aj injektáž muriva. Zakaždým prísne dbáme na bezpečnostné postupy a predpísané normy. Podrezávanie muriva štandardne začína očistením múrov. Nasleduje vykonanie prvého rezu a vkladanie izolačného materiálu – v prípade potreby doplníme vyplňovací materiál a cementovanie. Úspešné podrezávanie muriva predpokladá postupnú realizáciu rezov pre udržanie primeranej opory a statiky pre stavbu. Aj z toho vyplýva, že podrezanie muriva nie je aktivita vhodná pre občasných domácich kutilov. Vyžaduje si odborné znalosti, bohaté skúsenosti a kvalitné materiály aj technické a prístrojové zabezpečenie. Podrezávanie muriva je vhodné pre menšie aj väčšie stavby s rôznou hrúbkou múrov. Kontaktujte nás v prípade záujmu.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať