Mediatel - firemný online marketing

Veterinárna klinika – doprajte svojim domácim miláčikom najlepšiu starostlivosť

- 10. novembra 2022
ilustrácia - web

Vyhľadávaná veterinárna klinika v Ružomberku zameriava svoju činnosť na ošetrenie spoločenských zvierat (psy, mačky a i.). Garantujeme nadštandardné služby s cieľom zaistiť dobré zdravie vašich domácich miláčikov. Svoju prácu vykonávame s láskou a empatiou.

Prvotriedne vybavená veterinárna klinika

Naša veterinárna klinika patrí k moderným zariadeniam určeným pre zdravotnú starostlivosť o zvieratá. Striktne dbáme na hygienickú čistotu a dezinfekciu. Samozrejmosťou sú špičkové prístroje a materiálové vybavenie, ktoré urýchľuje a uľahčuje profesionálnu diagnostiku. Naša veterinárna klinika – a vlastne každý náš veterinár a pomocný personál – si ctí empatický prístup k majiteľovi aj k jeho zvieratku. Zakaždým sa usilujeme o bezbolestné a bezstresové vyšetrenie, s dôrazom na rešpektovanie individuality zvieraťa. Sme veterinárna klinika, ktorá realizuje preventívne prehliadky s cieľom pravidelného sledovania zdravotného stavu zvieracích pacientov. Naša veterinárna klinika vykonáva aj očkovania a ostatné odborné vyšetrenia, ktoré vedú k rýchlemu zotaveniu zvierat.

veterinárna klinika

Pohotovosť aj strihanie psov na veterinárnej klinike

Ružomberská veterinárna klinika zamestnáva špičkových veterinárov a ošetrujúci personál. Ide o skúsených odborníkov, ktorí si poradia s každou boľačkou či iným problémom ako nechutenstvo, mrzuté správanie atď. Sme veterinárna klinika, ktorá poskytuje nielen adekvátnu zdravotnú starostlivosť pre zvieratká, ale aj odborné poradenstvo a konzultácie pre ich majiteľov. Naša veterinárna klinika má aj pohotovosť (mimo ordinačných hodín platená, až po telefonickom dohovore). Taktiež ponúkame službu strihania psov. Ako veterinárna klinika disponujeme aj malou predajňou, kde nájdete zdravé a chutné lahôdky, výživové doplnky, chovateľské potreby a ostatný sortiment pre vášho zvieracieho miláčika.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať