Mediatel - firemný online marketing

Veľkoplošná tlač je stále najvyhľadávanejšou službou v marketingu

- 8. novembra 2022
ilustrácia - web

Sme ALTOM Reklama s. r. o. a dbáme na to, aby sa vaša firma dostala čo najviac do popredia, keď sa jedná o marketing. Veľkoplošná tlač je preto naša najvyhľadávanejšia služba, ktorú poskytujeme. Vďaka veľkoplošnej tlači vám vieme zabezpečiť billboardy, plagáty, bannery a tiež aj svetelnú reklamu.

Tlač, ako klasický nástroj marketingu nikdy nevyjde z módy

Napriek tomu, že sa nachádzame v digitálnej dobe, veľkoplošná tlač nikam neodchádza. Práca veľkoplošnej tlači je totiž nenahraditeľná a našim zákazníkom prináša skvelé výsledky. Tlač jednoducho buduje povedomie u potencionálnych zákazníkov a prostredníctvom veľkoplošnej tlači si práve vy vybudujete imidž. Náš tím vás veľmi rád bude celým procesom veľkoplošnej tlači sprevádzať a prevedieme vás všetkými našimi odporučeniami a skúsenosťami. Reklama, ako taká si totiž vyžaduje znalosti z oblasti marketingu a tie vám samozrejme bezprostredne ponúkame. Netreba podceniť totiž klasické metódy pre marketing, akými je tlač a napríklad sú nimi aj reklamné predmety. Naše rady a tipy vám určite pomôžu vybudovať si skvelú značku.

tlač

S veľkoplošnou tlačou pre vašu firmu sa viac trápiť nemusíte – zabezpečíme vám ju

Devízou našej veľkoplošnej tlače je najmä lokálnosť. Spolu s vami dokážeme vybrať vyhovujúci formát veľkoplošnej tlače a usadiť ho tam, kde je potrebný. Veľkoplošná tlač je totiž vhodná ako nosič krátkodobých a tiež dlhodobých komunikačných cieľov. My vám zabezpečíme výrobu, a to už od grafického návrhu, až po samotnú realizáciu, čiže inštaláciu a tiež montáž reklamného nosiča. Pre našich zákazníkov zabezpečujeme aj polepy áut alebo svetelné reklamy. K dispozícií máme aj iné praktiky, ktoré super slúžia na rozvoj firmy. Preto neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať