Mediatel - firemný online marketing

Vaša obľúbená požičovňa elektrobicyklov – to je Ski Niňaj

- 6. novembra 2022
Kategórie
ilustrácia - web

U nás v Ski Niňaj na Liptove si príde na svoje každý. Naša požičovňa elektrobicyklov je vybavená profesionálnymi elektrobicyklami aj kvalitným doplnkový sortimentom. V ponuke máme dámske aj pánske elektrobicykle, ako aj cyklovozíky či sedačky pre deti. Či už sa na cesty vydáte sami, s partiou alebo s celou rodinou, u nás nájdete vybavenie pre každého.

Kvalitná požičovňa elektrobicyklov s moderným vybavením

Naša požičovňa elektrobicyklov Ski Niňaj sa môže popýšiť naozaj moderným a kvalitným vybavením. Ponúkame vám elektrobicykle od renomovaných značiek, ako napríklad KTM MACINA RIDE alebo CUBE ACID. Samozrejme, naše elektrobicykle sú pravidelne kontrolované a servisované. Spoľahnúť sa tak môžete na pohodlnú jazdu bez akýchkoľvek nečakaných porúch u nás zapožičaných elektobicyklov. Samozrejme, o ich správnom používaní vás radi poučíme.

Či už ste rekreačným cyklistom alebo sa cyklistike venujete pravidelne, naše elektrobicykle vám sadnú na mieru. Zapožičať si u nás môžete aj rôzne doplnky či ochranné prvky a cyklistické príslušenstvo. Samozrejmosťou sú helmy, chrániče, reflexné prvky či pumpy, fľašky a rôzne iné užitočné doplnky pre vašu bezpečnú jazdu.

požičovňa elekrobicyklov

Na našu požičovňu elektrobicyklov sa môžete spoľahnúť

Našu požičovňu elektrobicyklov nájdete na Liptove, a to hneď na troch prevádzkach. Nájdete nás v Liptovskom Jáne, v Liptovskom Trnovci a v Demänovej. Radi vám poradíme aj s výberom vhodnej cyklo trasy. Či už podľa náročnosti alebo vašich časových možností, Liptov ponúka viaceré trasy, spomedzi ktorých si určite aj vy vyberiete tú svoju.

V prípade záujmu o zapožičanie elektrobicyklu na konkrétny deň a čas alebo v prípade záujmu o zapožičanie viacerých elektrobicyklov súčasne nás kontaktujte vopred. Nezabúdajte, že sme požičovňa elektrobicyklov a súčasne aj požičovňa bicyklov. Nájdete u nás ako elektro, tak aj klasické bicykle. Neváhajte nás kontaktovať.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať