Mediatel - firemný online marketing

Upratovacia služba – čisté a upratané domácnosti, firmy aj prevádzky

- 3. novembra 2022
ilustrácia - web

O čiastkové aj komplexné upratovanie sa postará upratovacia služba IP Trade. Upratujeme domy, byty, sklady, haly, ale aj obchodné a iné priestory. Taktiež zabezpečíme upratovanie kancelárií a ostatných administratívnych objektov.

Čisté priestory vďaka upratovacej službe

Naša upratovacia služba ponúka pravidelné aj jednorázové upratovanie pre všetkých, ktorí chcú mať čisté priestory, avšak ich pracovné či iné povinnosti im neumožňujú venovať upratovaniu veľa času. Upratovacia služba IP TRADE Services pozostáva zo skúsených pracovníkov s bohatou praxou. Pri práci používame čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Disponujeme modernými prístrojmi, ktoré nám uľahčujú a urýchľujú upratovanie. Taktiež sme hrdí na náš prepracovaný systém kontroly práce. Naša upratovacia služba sa zakaždým usiluje naplniť očakávania zákazníkov. Bez ohľadu na to, či ide o upratovanie bytových domov alebo výrobnej haly.

upratovacia služba

Upratovacia služba, na ktorú sa môžete stopercentne spoľahnúť

Naša upratovacia služba zahŕňa dôkladné čistenie a upratovanie priestorov. Okrem samozrejmých úkonov ako je povysávanie kobercov, utieranie prachu či zmývanie podláh sa postaráme aj o tepovanie kobercov, hĺbkové čistenie podláh či umývanie okien. Zastrešujeme aj výškové práce a drobné opravy fasády. Naša upratovacia služba je vyhľadávaná nielen pre kvalitné upratovanie, ale aj doplnkové služby ako je údržba záhrad (letná aj zimná), zelene a technická správa. Garantujeme individuálny a zodpovedný prístup. Ako upratovacia služba sa vždy usilujeme o flexibilitu upratovania, ktoré prispôsobujeme vášmu časovému harmonogramu. Upratovacia služba IP Trade Services pôsobí najmä v Bratislave a okolí, avšak v prípade dohody fungujeme v rámci celého Slovenska.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať