Mediatel - firemný online marketing

Úplne nové Mitsubishi l200

- 18. júla 2021
Kategórie
ilustrácia - web

Najnovší počin z dielne Mitsubishi je nepriehľadnuteľný. Legendárne vozidlo Mitsubishi l200 nájdete v ponuke Fancar v Bratislave v celej svojej kráse. Kvalitná výbava v spojení s najmodernejšími technológiami robí z Mitsubishi l200 dokonalého spoločníka nielen v teréne, ale aj na ceste za prácou.

Výberom Mitsubishi l200 si zaručene polepšíte

Fanúšikom Mitsubishi novinky predstavovať nemusíme, avšak ostatným záujemcom, ktorí hľadajú nové vozidlo by bol hriech nepredstaviť novučičké Mitsubishi l200 v plnej svojej kráse. Výberom tohto legendárneho vozidla nič nepokazíte. Práve naopak. Vaše cestovanie sa posunie na úplne iný level. Všestranné Mitsubishi l200 naplno využijete pri cestovaní za zábavou rovnako však aj pri cestovaní za prácou. Môžete sa na neho spoľahnúť v ťažkom teréne, ale súčasne vám dopraje pohodlný aj bezpečný pocit z jazdy ako v osobnom automobile. Cestovanie s Mitsubishi l200 dosiahlo úroveň, akú ste ešte nikdy v živote nezažili. Navštívte Fancar Mitsubishi Motors a požiadajte o testovaciu jazdu.

Mitsubishi L200

L200 nie je len terénne vozidlo

Nech vás neodradí jeho veľkosť, pretože Mitsubishi l200 nie je len terénne vozidlo. Veľkorysá ložná plocha pre náklad a vysoká odolnosť idú ruka v ruke s atraktívnym vzhľadom a priestranným a pohodlným interiérom. Technológiami nabité Mitsubishi l200 s jediným systémom na svete, ktorý dokázal ponúknuť stály pohon 4WD na ceste a zároveň stály pohon všetkých kolies 4WD (s redukciou) pre jazdu v teréne. Spoľahnúť sa môžete na omnoho nižšiu spotrebu paliva, čistejšie výfukové emisie a nižšiu mechanickú hlučnosť. Množstvo systémom na bezpečnejšiu a plynulejšiu jazdu vás presvedčí o dokonalosti najnovšieho Mitsubishi l200. Interiér je maximálne pohodlný a prispôsobený dokonalému zážitku z jazdy. Zažite jazdu svojich snov s novým L200.

Mohlo by vás zaujímať