Mediatel - firemný online marketing

UNI STK Prešov – stanica technickej kontroly

- 30. júla 2020
ilustrácia - web

Na stanici technickej kontroly v UNI STK v Prešove zabezpečujeme kompletné služby v oblasti emisnej a technickej kontroly. Našim zákazníkom zabezpečujeme profesionálne služby a okrem emisnej a technickej kontroly vykonávame aj kontrolu originality vozidla.

Kontrola originality

Plánujete si doviezť auto zo zahraničia, alebo kupujete ojazdené auto na Slovensku a chcete mať istotu, že je všetko tak, ako má byť? V obidvoch prípadoch musíte s autom prejsť cez kontrolu originality. V UNI STK vám vykonáme kompletnú kontrolu originality, aby ste mohli s vašim autom legálne vyjsť na cesty. Okrem toho, že vaše auto prejde kontrolou originality, budete mať istotu, že kilometre neboli stáčané, že vozidlo nebolo havarované a že sa na aute nerobili žiadne neoprávnené zmeny v konštrukcii. Nezabúdajte, že ak sa chcete objednať na kontrolu originality musíte mať predtým spravenú technickú a emisnú kontrolu. Bez nich nie je možné prihlásiť vozidlo do evidencie. 

Emisné a technické kontroly

Skôr ako s vašim vozidlom absolvujete kontrolu originality je potrebné prejsť technickou a emisnou kontrolou. Tú vám zabezpečia naši odborní pracovníci. Technické a emisné kontroly sa netýkajú len vozidiel, ktorú potrebujú prejsť kontrolou originality. Týmito kontrolami je potrebné prejsť opakovanie v rozmedzí niekoľkých rokov. Každá kategória vozidiel má nastavené svoje vlastné opakovanie, ktoré určuje ako často musí vozidlo absolvovať povinnú emisnú a technickú kontrolu. Na každú z týchto povinných kontrol je potrebné, aby vodič svoje auto patrične pripravil. Naši pracovníci vám ochotne poradia na čo všetko by ste nemali zabudnúť pred prvou, ale aj opakovanou návštevou stanice technickej kontroly.

Mohlo by vás zaujímať