Mediatel - firemný online marketing

Účtovníctvo spoľahlivo, precízne a profesionálne

- 1. júla 2021
ilustrácia - web

Sme experti na jednoduché i podvojné účtovníctvo. Poradíme s účtami, daňami aj  mzdami a vy sa tak môžete viac venovať vášmu podnikaniu. Buďte bez obáv, dokonale sa postaráme o ekonomické náležitosti. Samozrejmé je odborné poradenstvo a konzultácie.

Bezchybné účtovníctvo, na ktoré sa môžete spoľahnúť

Potrebujete spoľahlivých účtovníkov? Je pre vás účtovníctvo len zmes čísel, v ktorej sa nevyznáte? Tápete v oblastí daní či personalistiky? Robí vám vypracovanie daňového priznania či miezd starosti? Spoločnosť SYKOROVA&PARTNERI je vaším partnerom pri podnikaní. Zastrešujeme komplexné účtovné, ekonomické a informačno-poradenské služby, a to nielen pre právnické, ale aj fyzické osoby. Zakladáme si na neustálom a dôslednom sledovaní príslušných legislatívnych zmien v oblasti účtovníctva, daní aj personalistiky. Samozrejmá je vynikajúca znalosť príslušných účtovných predpisov a nariadení. Keďže si uvedomujeme citlivosť osobných, ako aj finančných údajov každého klienta, tak k spolupráci pristupujeme nanajvýš odborne, zodpovedne, precízne a dôsledne. K našim zásadám patrí diskrétnosť a zachovávanie mlčanlivosti, flexibilita, individuálny prístup, analytické myslenie a zmysel pre detail.

účtovníctvo

S dokonalým účtovníctvom k dokonalému prehľadu o podnikaní

Či už podnikáte na základe živnosti alebo vediete obchodnú spoločnosť či družstvo, naši experti sú garanciou toho, že kontrola od daňového úradu alebo finančnej správy už pre vás nebude pomyselným strašiakom. Vaše ekonomicko-účtovné záležitosti budú totiž v stopercentnom poriadku a v súlade so všetkými predpísanými náležitosťami. Dbáme na profesionálne poradenstvo s dôrazom na vynikajúcu znalosť a orientáciu v aktuálnych predpisoch a zmenách v oblasti účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Môžete sa spoľahnúť na naše bohaté skúsenosti a úspešnú prax, ako aj a prvotriedne vedomosti. Ponúkame odborné, individuálne a cenovo dostupné služby zamerané na personálnu a mzdovú agendu, dane (daň z príjmov, daň z pridanej hodnoty, daň z motorových vozidiel, daň zo závislej činnosti, daň z nehnuteľnosti a i.), účtovníctvo (jednoduché i podvojné) a ekonomické poradenstvo. Profesionálom zo spoločnosti SYKOROVA&PARTNERI môžete dôverovať.

Mohlo by vás zaujímať