Účinná dezinfekcia priestorov a zariadení pred Covid-19

covid-19

Prevencia je dôležitá – pred Covid-19 aj inými vírusmi či baktériami. Chráňte seba, svojich zamestnancov, spolupracovníkov či obchodných partnerov – upratovací servis FinalClean vám pomôže. Zabezpečíme dôkladnú dezinfekciu priestorov aj komplexné upratovanie.

Viaceré spôsoby dezinfekcie pred Covid-19

Postaráme sa o plošnú dezinfekciu pred Covid-19 a ostatnými baktériami či vírusmi. Vydezinfikujeme priemyselné haly, kancelárie, sklady, administratívne budovy, nákupné centrá, komerčné objekty a podobné priestory. Všetky povrchy budú dokonale čisté. Používame ručnú, polymérovú aj ozónovú dezinfekciu, ktorá nielenže eliminuje Covid-19 a ďalšie vírusy i baktérie, ale aj peľ, prach, dym, roztoče a zápachy. Aj preto je odporúčaná pre alergikov, astmatikov a domácnosti s deťmi. Covid-19, plesne, riasy, kvasinky, vírusy a baktérie nemajú šancu ani pri polymérovej dezinfekcii. Po aplikácií vytvára ochranný film brániaci ďalej kontaminácii. Dodáme, že spomínané dezinfekcie sú šetrné k prírode aj zdraviu a ich výrobcovia garantujú až sedem dní dezinfekčného účinku po jej aplikácii.

covid-19

Dezinfekčná ochrana pred Covid-19 a inými mikroškodcami

Covid-19 stále patrí k pomyselným strašiakom, pred ktorým sa ľudia chcú chrániť. Dezinfekcia priestoru je výbornou prevenciou. Vo FinalClean vám ponúkame dezinfekciu, ktorá je účinná a zároveň zbytočne nezaťaží rozpočet. Vzhľadom na vaše očakávania aj požiadavky (prevencia pred Covid-19, eliminácia roztočov a baktérii atď.) vám ochotne poradíme, aká dezinfekčná metóda bude pre konkrétny priestor najvhodnejšia. Chráňte sa pred Covid-19 a ostatnými mikroškodcami, ktoré vedia narobiť mnohé ťažkosti. Okrem dezinfekcie priestorov sa špecializujeme aj na ich upratovanie – jednorázové i pravidelné. Naše upratovacie práce zahŕňajú vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh a okien, tepovanie kobercov a mnohé iné činnosti. Ak ste práve dokončili prerábku, určite sa ozvite. Zabezpečujeme totiž aj upratovanie po rekonštrukcii. Garantujeme vysokú kvalitu prác.

Jozef Doliňák
Jozef Doliňák
Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.