Mediatel - firemný online marketing

Účinná dezinfekcia priestorov a zariadení pred Covid-19

- 4. novembra 2022
ilustrácia - web

Prevencia je dôležitá – pred Covid-19 aj inými vírusmi či baktériami. Chráňte seba, svojich zamestnancov, spolupracovníkov či obchodných partnerov – upratovací servis FinalClean vám pomôže. Zabezpečíme dôkladnú dezinfekciu priestorov aj komplexné upratovanie.

Viaceré spôsoby dezinfekcie pred Covid-19

Postaráme sa o plošnú dezinfekciu pred Covid-19 a ostatnými baktériami či vírusmi. Vydezinfikujeme priemyselné haly, kancelárie, sklady, administratívne budovy, nákupné centrá, komerčné objekty a podobné priestory. Všetky povrchy budú dokonale čisté. Používame ručnú, polymérovú aj ozónovú dezinfekciu, ktorá nielenže eliminuje Covid-19 a ďalšie vírusy i baktérie, ale aj peľ, prach, dym, roztoče a zápachy. Aj preto je odporúčaná pre alergikov, astmatikov a domácnosti s deťmi. Covid-19, plesne, riasy, kvasinky, vírusy a baktérie nemajú šancu ani pri polymérovej dezinfekcii. Po aplikácií vytvára ochranný film brániaci ďalej kontaminácii. Dodáme, že spomínané dezinfekcie sú šetrné k prírode aj zdraviu a ich výrobcovia garantujú až sedem dní dezinfekčného účinku po jej aplikácii.

covid-19

Dezinfekčná ochrana pred Covid-19 a inými mikroškodcami

Covid-19 stále patrí k pomyselným strašiakom, pred ktorým sa ľudia chcú chrániť. Dezinfekcia priestoru je výbornou prevenciou. Vo FinalClean vám ponúkame dezinfekciu, ktorá je účinná a zároveň zbytočne nezaťaží rozpočet. Vzhľadom na vaše očakávania aj požiadavky (prevencia pred Covid-19, eliminácia roztočov a baktérii atď.) vám ochotne poradíme, aká dezinfekčná metóda bude pre konkrétny priestor najvhodnejšia. Chráňte sa pred Covid-19 a ostatnými mikroškodcami, ktoré vedia narobiť mnohé ťažkosti. Okrem dezinfekcie priestorov sa špecializujeme aj na ich upratovanie – jednorázové i pravidelné. Naše upratovacie práce zahŕňajú vysávanie, utieranie prachu, umývanie podláh a okien, tepovanie kobercov a mnohé iné činnosti. Ak ste práve dokončili prerábku, určite sa ozvite. Zabezpečujeme totiž aj upratovanie po rekonštrukcii. Garantujeme vysokú kvalitu prác.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať