Mediatel - firemný online marketing

Trakčná batéria a jej mnohoraké využitie

- 9. novembra 2022
ilustrácia - web

K všestranným pomocníkom v domácnosti rozhodne patrí trakčná batéria. Ide o neveľké zariadenie s pomerne nízkou hmotnosťou. Kvalitná trakčná batéria bez problémov zvládne opakované vybitia aj intenzívne nabíjania. Kúpite ju výhodne na eltrox.info. Pri výbere vám radi pomôžeme.

Rozmanitosť trakčných batérii

Náš sortiment zahŕňa trakčné batérie v mnohých modelových prevedeniach od výrobcov ako Volt Polska, Green Cell, Ultracell, PowerBatt, Nexon, MAXX či ALARMTEC. Samozrejmá je dostupnosť batérii podľa rôznej kapacity (0.8 – 200 Ah) a technológie (AGM, gél, LiFePO4). Chýba vám trakčná batéria v napätí 6, 12 alebo 24 V? Z našej ponuky – ktorá zahŕňa aj menič napätia, elektrické vodiče, nabíjačky batérií, merače hrúbky laku, elektorcentrály, batérie a mnohé ďalšie produkty z kategórie elektronika – si určite vyberiete. Dodáme, že každá ponúkaná trakčná batéria vyniká spoľahlivou prevádzkou, dlhou životnosťou, kvalitným obalom a bezpečným používaním.

trakčná batéria

Trakčná batéria ako malý veľký pomocník

Trakčná batéria je v mnohých prípadoch používaná ako záložný zdroj napájania či prenosný zdroj energie. Je dôležité, aby zvládla aj väčšiu záťaž a dlhšie prevádzkové obdobie bez akýchkoľvek ťažkostí. Vo všeobecnosti sa trakčná batéria používa pri napájaní solárnych zariadení, rôzneho medicínskeho vybavenia, ako aj pri viacerých núdzových napájacích systémoch. Trakčná batéria sa vám zíde aj pri ostatných zariadeniach vyžadujúcich istý ťah – pohon. Do tejto kategórie spadajú dopravné prostriedky (karavany, mopedy, elektrobicykle, skútre), rybárske náradie, elektrické hračky či vozíky (invalidné, elektrické golfové a pod.). Doslúžila vám trakčná batéria? Nevyhadzujte ju do koša. Trakčná batéria má putovať na najbližší zberný dvor či iné špecializované miesto, kde zabezpečia jej správnu likvidáciu.

Na eltrox.sk nájdete aj kamerový systém pre svoj dom alebo firmu, alarmy, IT vybavenie (rack, LED monitory, sieťové vybavenie, pevné disky atď.) a mnohé ďalšie produkty z kategórie smart house, TV a multimédiá.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať