Mediatel - firemný online marketing

THUASNE – krídla pre vaše zdravie

- 27. júla 2020
ilustrácia - web

Zdravie by malo byť vždy na prvom mieste. My v Thuasne to vieme a preto už viac ako 170 rokov pre vás vyrábame najkvalitnejšie zdravotnícke pomôcky, za ktoré ručí tradícia.

Dávame stop bolestiam

Aj vďaka technológiam sme si zvykli na pohodlný život, ktorý je však dvojsečnou zbraňou. Bolesti chrbta, kolien, či iných častí tela sa stali pevnou súčasťou našich životov kvôli sedavým zamestnaniam. Pohyb je však prirodzenou súčasťou každého človeka, preto by sme sa mu rozhodne nemali vyhýbať.

Avšak aj pri pohybe si dokážeme ublížiť. Poďme si teda priblížiť, ako pomôcť bolestiam pri rôznych poraneniach.

·         Vyvrtnutý členok vyrieši ortéza

Nepríjemný, no mimoriadne častý úraz, ktorému sa väčšinou neprikladá vážnosť. Ak je však členok vyvrtnutý raz, je väčšia pravdepodobnosť, že sa tak stane znovu. Kĺbovú nestabilitu vyriešia ortézy na členok, ktoré vám pomôžu k rýchlejšiemu hojeniu šliach a väzov. Taktiež zmenšia bolesti a zabránia opakovanému poraneniu.

·         Na bolesti dolných končatín pomôžu kompresívne pančuchy a návleky

Ďalším populárnym, no mimoriadne neobľúbeným ochorením sú bolesti dolných končatín, ktoré môžu mať rôzny pôvod. Medzi najčastejšie riziká, ktoré bolesť spôsobujú sa zaraďuje sedavé zamestnanie, prekonaná žilová trombóza, vek, nadváha a mnohé ďalšie. Medzi úspešné riešenia boľavých, opuchnutých končatín sú kompresívne pančuchy.

Aj športovcov a atlétov potrápia bolesti v nohách. Overenou pomocou pri týchto problémoch sú kompresívne návleky, ktoré prinášajú úľavu a pohodu pri ťažkých fyzických výkonoch.

·         Ortéza na koleno podporí jeho stabilitu

Kolenný kĺb je mimoriadne zložitý a zvláda celú váhu nášho tela. Pri jeho poraneniach preto netreba byť ľahostajný. Bolesť kolena býva zvyčajne spôsobená úrazom, ale niekedy prichádza aj k opotrebovaniu kolenného kĺbu, či iným ochoreniam. Nosenie ortézy prináša mnoho pozitívnych účinkov ako je hojenie poškodeného väzu, uvoľnenie od bolesti a zabránenie presileniu poškodeného kĺbu.

Nenašli ste, čo ste hľadali?

Pokiaľ vás trápia problémy s chrbticou, karpálnym tunelom, či iné, neváhajte sa obrátiť na našich odborníkov, ktorí vám s radosťou pomôžu pri výbere zdravotníckych pomôcok.

Mohlo by vás zaujímať