Mediatel - firemný online marketing

Technická kontrola v Turčianskych Tepliciach pod dohľadom profesionálov

- 5. októbra 2022
ilustrácia - web

Keď technická kontrola v meste Turčianske Teplice, tak jedine u nás. U nás v STK Horná Štubňa pristupujeme k výkonu technickej kontroly vozidiel maximálne profesionálne, dôkladne, čestne, ale aj ľudsky. Aj preto nám dôverujú desiatky spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracajú.

technická kontrola

Prečo je kvalitná technická kontrola dôležitá?


Technická kontrola vozidla má za úlohu zistiť jeho stav a spôsobilosť na pohyb po cestnej prevádzke. Vo všeobecnosti, práve technická kontrola prispieva k bezpečnosti na cestných komunikáciách. Jej úlohou je skontrolovať schopnosť prevádzkovania vozidiel, a to osobných aj nákladných. Kvalitná technická kontrolaemisná kontrola sú nevyhnutnosťou pre každé vozidlo. Zvyšujú pohodu vodičov za volantom aj bezpečnosť na vozovkách.

U nás v STK Horná Štubňa vykonávame technické kontroly na profesionálnej úrovni. Pokiaľ potrebujete vykonať technickú kontrolu v Turčianskych Tepliciach a okolí – u nás ste na správnom mieste. Pôsobíme najmä pre mesto Turčianske Teplice, ale aj pre celé Slovensko a prevažne pre mestá Martin, Kremnica, Prievidza či Žiar nad Hronom. Termín technickej kontroly si s vami radi dohodneme vopred.

Jazdite bezpečne vďaka spoľahlivej technickej kontrole


Technická kontrola je pre bezpečnosť pri každej jazde nevyhnutná, Vozidlo sa prirodzene opotrebúva spolu s pribúdajúcimi najazdenými kilometrami. Navštíviť STK, vykonať technickú a emisnú kontrolu či nechať vozidlo profesionálne skontrolovať je preto potrebné minimálne raz ročne. Len tak bude vozidlo spĺňať požadované normy stanovené vnútroštátnymi aj medzinárodnými cestnými predpismi.

Pred vykonaním technickej kontroly nezabudnite skontrolovať viaceré detaily, ako napríklad záručnú dobu vašej autolekárničky či funkčnosť stieračov, ostrekovačov, klaksónu, bŕzd vonkajšieho osvetlenia, na ktoré sa často krát zabúda. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať