Mediatel - firemn├Ż online marketing

Technick├í kontrola ÔÇô ─Źo je to a┬á─Źo v┼íetko obn├í┼ía

- 3. j├║na 2023
ilustrácia - web

Technick├í kontrola v┬ámeste Pre┼íov je vykon├ívan├í pod doh─żadom skuto─Źn├Żch odborn├şkov. V─Ćaka technickej kontrole v├í┼ího vozidla, ktor├í je povinn├í, bude zabezpe─Źen├í nielen va┼ía bezpe─Źnos┼ą na cest├ích, ale aj bezpe─Źnos┼ą ostatn├Żch u┼ż├şvate─żov. Po─Ćte sa pozrie┼ą na niektor├ę d├┤le┼żit├ę aspekty s├║visiace s kontrolou.

technická kontrola

Technick├í kontrola vozidla vykon├ívan├í kvalifikovan├Żmi odborn├şkmi

Technick├í kontrola a jej frekvencia je upraven├í z├íkonom. Nov├ę aut├í ju musia absolvova┼ą do ┼ítyroch rokov od d├ítumu prvej registr├ície na ├║zem├ş Slovenskej republiky. Po vykonan├ş testu je potrebn├ę vozidlo pravidelne kontrolova┼ą ka┼żd├ę dva roky. Vynechanie technickej kontroly m├┤┼że ma┼ą v├í┼żne n├ísledky. 

Technick├í kontrola auta┬ámus├ş by┼ą vykon├ívan├í kvalifikovan├Żm diagnostikom, ktor├Ż m├í potrebn├║ kvalifik├íciu. Z├írove┼ł sa technick├í kontrola nezaob├şde bez strojov├ęho vybavenia. Na STK v┬ámeste Pre┼íov sa pou┼ż├şvaj├║ len meradl├í a pr├şstroje, ktor├Żch vhodnos┼ą bola schv├ílen├í ministerstvom dopravy. Meradl├í a pr├şstroje s├║ pravidelne kalibrovan├ę.

─îo sa kontroluje po─Źas technickej kontroly?

Technick├í kontrola porovn├íva z├íkladn├║ identifik├íciu vozidla, t.j. porovn├íva ├║daje zaznamenan├ę v technickom preukaze s ├║dajmi na ┼ít├ştku vozidla. Okrem toho sa stav ozna─Źenia auta vr├ítane ┼áPZ a ozna─Źenia ako aj v├Żbava vozidla.

Jednotliv├ę zostavy a syst├ęmy automobilu podliehaj├║ taktie┼ż technickej kontrole.┬áDiagnostik kontroluje stav pneumat├şk, osvetlenia, riadenia, brzdenia a uchytenia kolies. Sk├║ma sa tie┼ż technick├Ż stav pru┼żenia a┬ápodvozku. Kontroluje sa stav elektrick├ęho syst├ęmu, pr├şslu┼íenstva, v├Żfukov├ęho syst├ęmu a ─Źinnos┼ą klaks├│nu. Aj ├║rove┼ł emisi├ş plynn├Żch zne─Źis┼ąuj├║cich l├ítok a v├Żfukov├Żch plynov podlieha kontrole. Zverte svoje vozidlo do r├║k ┼ípecialistov. Technick├í kontrola v┬ámeste Pre┼íov, ale aj kontrola originality v┬ámeste Pre┼íov s├║ na┼íimi predmetmi podnikania. Pre z├íkazn├şkov m├íme pripraven├ę v┼íetky druhy kontrol pre v┼íetky druhy a zna─Źky vozidiel pod jednou strechou. Nav┼ít├şvte na┼íu prev├ídzku a┬ánechajte preveri┼ą svoje auto bez zbyto─Źn├ęho ─Źakania.

Na starosti m├ím prvotn├ę OnPage SEO techniky, technick├║ podporu a ├║pravy na weboch, LinkBuilding (tvorba sp├Ątn├Żch odkazov), reporty a intern├ę sledovanie poz├şci├ş.

Mohlo by v├ís zauj├şma┼ą