Mediatel - firemný online marketing

Taxifolin – nádej v boji proti koronavírusu

- 1. novembra 2022
ilustrácia - web

Aktuálne je Taxifolin považovaný za chemickú zlúčeninu, ktorú viacerí vedci označujú ako nádej v boji proti covidu. Práve Taxifolin a Quercetin patria k blokátorom proteázy vírusu SARS-CoV-2 (korona). Preto by nemali chýbať u vás v lekárničke. Nakupujte na bioimunita.sk a chráňte si svoju imunitu.

Taxifolin ako silný prírodný antioxidant

Taxifolin má úžasnú schopnosť ochrany DNA, lipidov i proteínov pred oxidačným poškodením. Taxifolin spadá do kategórie biologicky aktívnych látok, ktoré bránia množeniu vírusov v bunkách. Vaša imunita bude lepšie chránená, čo však nie je jeho jediným pozitívom. Taxifolin ani pri vysokých dávkach nevykazuje žiadne toxické vlastnosti či vedľajšie účinky v ľudskom organizme. Jeho účinnosť zvyšuje už spomínaný Quercetin. Doplníme, že Taxifolin na nachádza v niekoľkých rastlinách, najmä v ihličnanoch ako smrekovec dahurský či tis čínsky. Je prítomný aj v kvetoch stromu Sophora Japonica a stromu Engelhardia Roxburghiana vyskytujúceho sa v juhovýchodnej Ázii. Taxifolin je prítomný aj v extrakte silymarínu zo semien Ostropestreca mariánskeho.

taxifolin

Antibakteriálne aj protizápalové účinky Taxifolinu

Aktuálne je Taxifolin – Dihydrokvercetin odporúčaný Slovenskou spoločnosťou alergiológie a klinickej imunológie ako jedna z možností profylaxie a liečby koronavírusu. Spolu s Quercetinom a vitamínom C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému (prospešný je aj Imunokomplex). Taxifolin je obzvlášť odporúčaný pre rizikové skupiny, do ktorej o. i. spadá zdravotnícky personál a vlastne všetci, ktorých môže potrápiť covid, t. j.  sú vystavení možnému riziku nákazy. Na doplnenie – taxifolín bol schválený Európskym úradom pre bezpečnosť potravín. Používa sa ako výživový doplnok na dennej báze a okrem antibakteriálnych účinkov má aj protizápalové účinky. V našej ponuke nájdete aj flavonoidyimunomodulátory pre efektívnu podporu vašej imunity. Radi vám pomôžeme pri výbere.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať