Mediatel - firemný online marketing

Svetlíky vnesú prirodzené denné svetlo do každého interiéru

- 2. marca 2022
ilustrácia - web

V POLAS Polykarbonátové systémy v Nitre vám vyrobíme svetlíky na mieru – strešné priemyselné alebo bodové kupolové. Výber závisí od vašich preferencií, typu projektu i priestorových možností. Samozrejmé je rýchle dodanie a odborná montáž. Taktiež rekonštruujeme staršie svetlíky.

Strešné priemyselné svetlíky

Tento typ svetlíkov je využívaný najmä k priamemu osvetleniu aj odvetraniu priemyselných a výrobných hál, štadiónov či hangárov… jednoducho veľkých priestorov, kde je potrebné denné svetlo, prirodzené vetranie či požiarne zabezpečenie. Naše strešné svetlíky sa vyznačujú výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami aj vysokou odolnosťou voči rozbitiu či mechanickému poškodeniu. Navyše sú vybavené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu. Keďže sa postarajú o optimálne presvetlenie pomocou denného svetla, tak vám pomôžu ušetriť spotrebu energie na osvetlenie. Naša ponuka zahŕňa pásové oblúkové strešné svetlíky, ktoré sú extrémne odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Dodávame ich ako kompletné stavebnice priamo na stavbu, kde nasleduje ich montáž.

svetlíky

Bodové kupolové svetlíky                                                  

Bodové strešné svetlíky so štvorcovým alebo obdĺžnikovým pôdorysom odporúčame na ploché strechy, príp. strechy s miernym sklonom. K dispozícii máme niekoľko možností vyhotovenia – pevné, s manuálnym vetraním, s elektrickým vetraním alebo ako strešný výlez (manuálny, elektrický). Ide o obľúbené riešenie vhodné aj pre domácnosti, keďže do interiéru vnesú množstvo prirodzeného svetla. Naše svetlíky sú vyrobené z prvotriednych materiálov, s dôrazom na pevnú, stabilnú a odolnú konštrukciu. Okrem svetlíkov vám vyhotovíme aj prístrešky na terasy, balkóny, vchody či pre autá. Do nášho portfólia patria aj polykarbonátové skleníky a ventilačné vetracie turbíny. Kontaktujte nás pre viac informácií.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať