Mediatel - firemný online marketing

Svetlíky dokonale presvetlia a odvetrajú vašu firmu, sklad i halu

- 1. júla 2021
ilustrácia - web

Zabezpečujeme komplexný proces pre strešné svetlíky, čiže vám ich vyrobíme, dodáme aj namontujeme. Dokonca rekonštruujeme aj staršie svetlíky. V POLAS Polykarbonátové systémy garantujeme prvotriednu kvalitu, ktorá sa odzrkadlí na dlhodobej životnosti, odolnosti a funkčnosti vášho svetlíka.

Strešné svetlíky aj pre vašu halu

Obľúbené strešné priemyselné svetlíky slúžia na priame osvetlenie a odvetranie – obzvlášť v priemyselných halách, hangároch, štadiónoch a podobných objektoch, v ktorých je žiadané prirodzené denné svetlo a vetranie, ale aj požiarne zabezpečenie. Strešne svetlíky sa vyznačujú výbornými tepelnými a izolačnými vlastnosťami. Navyše sú mimoriadne odolné voči mechanickému poškodeniu, rozbitiu i poveternostným vplyvom (víchrica, mráz, krúpy a pod.). Proti UV-žiareniu ich dostatočne chráni špeciálna vrstva. Je potrebné dodať, že strešné svetlíky vám pomôžu pri úspore nákladov na osvetlenie, a to práve vďaka zabezpečeniu optimálneho presvetlenia priestoru. V našej ponuke nájdete pásové oblúkové alebo bodové strešné svetlíky. Sú vyrobené zo špeciálnych hliníkových profilov, ktoré sú zárukou pevnosti a trvácnosti.

svetlíky

Dostatok prirodzeného svetla s bodovými kupolovými svetlíkmi

Do nášho portfólia patria i strešné bodové kupolové svetlíky, ktoré sú odporúčaným riešením pre ploché strechy, príp. pre strechy s miernym sklonom (15 – 18°). Ich cieľom je stropné presvetlenie priestoru, ako aj jeho odvetranie. Majú štvorcový, príp. obdĺžnikový pôdorys. Vyhotovujeme ich v štyroch variantoch – pevné, s manuálnym alebo elektrickým vetraním či ako strešný výlez (na výber manuálny/elektrický). Výhodou je, že svetlíky sú vyrábané z najkvalitnejších moderných bezúdržbových materiálov. Nemusíte sa obávať vzniku tzv. tepelných mostov. Technické parametre bodových svetlíkov totiž spĺňajú tie najvyššie požiadavky na odolnosť pred prírodnými vplyvmi aj zbytočnými únikmi tepla. Na kompletné svetlíky poskytujeme štandardnú záručnú dobu piatich rokov. Kontaktujte nás pre viac informácií a vypracovanie cenovej ponuky podľa vašich konkrétnych požiadaviek.

Mohlo by vás zaujímať