Mediatel - firemný online marketing

Stropné chladenie pre dokonalé osvieženie interiéru

- 8. marca 2022
ilustrácia - web

Spoľahlivé stropné chladenie predstavuje efektívne riešenie pre svieži interiér, ktorý poskytne teplotný komfort presne podľa vašich predstáv. Jeho výhodou je, že nevíri prach a taktiež si nežiada čistenie od baktérií. Expertov na stropné chladenie v Banskej Bystrici nájdete v SISEP-PVP.

Ako funguje stropné chladenie?

Stropné chladenie funguje na veľkoplošnom princípe sálania (jemne padajúceho chladu), ktoré je pre človeka najprirodzenejšie. Možno ho prirovnať k úžasnému pocitu, keď po dlhšom pobyte vonku počas horúceho dňa vstúpite do chladných priestorov pivnice či katedrály. Stropné chladenie tvorí sieť zabudovaných rúrok, v ktorých prúdi voda, pričom teplota stropu sa pohybuje okolo 15 – 19 stupňov Celzia. Jedným z komponentov stropného chladenia je regulácia, ktorá sa postará o nevábivé a neželané orosenie. Tým sa predíde nielen znehodnoteniu samotného zariadenia, ale aj chladených plôch stavebných konštrukcií. Stropné chladenie je vhodné aj pre vykurovanie a bez problémov poskytne teplotný komfort nízkoenergetických stavieb. Je odporúčané aj pre byty, rodinné domy a nebytové priestory.

stropné chladenie

Výhody stropného chladenia

V úvode už bolo spomenuté, že stropné chladenie nepodporuje prašnosť, čiže je vhodné aj pre alergikov. Prináša príjemný chlad – bez nebezpečného prievanu, ktorý často vedie k nepríjemným zdravotným ťažkostiam. Pozitívom je, že stropné chladenie nezasiahne do dizajnu vášho interiéru. Je esteticky a decentne ukryté v strope. Zabudnite na klimatizačné jednotky v každej miestnosti. Výhodou je, že stropné chladenie vám pomôže ušetriť náklady na chladenie aj vykurovanie. V neposlednom rade je potrebné spomenúť aj jeho úplne tichú prevádzku. Naša ponuka zahŕňa okrem stropného chladenia aj plynové kondenzačné kotly, tepelné čerpadlo v niekoľkých modeloch, solárne kolektory, podlahové vykurovanie, vetranie aj rekuperáciu. Kontaktujte nás pre viac informácii.

Na starosti mám prvotné OnPage SEO techniky, technickú podporu a úpravy na weboch, LinkBuilding (tvorba spätných odkazov), reporty a interné sledovanie pozícií.

Mohlo by vás zaujímať