Mediatel - firemný online marketing

STREŠNÉ CENTRUM TOMÁŠ MOLNÁR s.r.o.- Likvidácia azbestu

- 20. júla 2020
ilustrácia - web

Odborníci zo spoločnosti STREŠNÉ CENTRUM TOMÁŠ MOLNÁR s.r.o. Vám ponúkajú služby v oblasti profesionálnej likvidácie nebezpečného azbestu, ktorý spôsobuje vážne choroby. Komplexné služby vo vysokej kvalite v tejto oblasti poskytujeme za veľmi výhodné ceny.

O našej spoločnosti

Narazili ste na azbest? Kontaktujte našu spoločnosť – odborne a rýchlo Vás tejto škodlivej látky zbavíme. Likvidáciu eternitu poskytujeme už niekoľko rokov, za ktoré sme si s našimi vedomosťami a spoľahlivosťou získali už veľa spokojných zákazníkov. Kvalitnú prácu odvádzame aj vďaka našim osvedčeným pomôckam. Sme odborník aj na predaj a montáž strešných krytín, strešných okien a iných strešných doplnkov. Naša spoločnosť je držiteľom oprávnenia na odstraňovanie azbestu zo striech a exteriérových priestorov.  Aj podľa zákona musíte pri akýchkoľvek úkonoch s azbestom alebo strechou s eternitom kontaktovať spoločnosť, ktorá má pre túto prácu oprávnenie, keďže ide o nebezpečný odpad.

likvidácia azbestu / eternitu

Odstránenie azbestu

Azbest/eternit je pre zdravie človeka veľmi nebezpečný a vo veľkej miere aj škodlivý, pretože azbestové vlákna vnikajú do pľúc, ktoré ich vykašliavaním nedokážu odstrániť čím vznikajú závažné ochorenia.  Ochráňte svoje zdravie a v prípade nálezu eternitu kontaktujte odborníka. Naša spoločnosť má spoľahlivé postupy na kvalitnú likvidáciu. Najprv prezrieme priestory a stav azbestu, vypracujeme postup práce, zabezpečí povolenie od regionálneho hygienika a špeciálnou chemikáliou stabilizujeme azbest.  Nasleduje demontáž a odvoz na skládku, ktorá je určená na nebezpečný odpad.  Ako posledný krok je kontrolné meranie azbestu, ktoré zdokumentujeme.  Dokonalé odstránenie a vyčistenie priestoru od azbestu a kvalitnú prácu Vám zaručujeme.

Mohlo by vás zaujímať